«Файна Таун» 2022: Підсумки року

Важкий 2022-й рік добігає кінця. Це був рік війни, рік руйнації та рік великої надії. Війна вплинула на кожного з нас, зруйнувала плани, змусила пристосовуватись. Проте, підбиваючи підсумки року, що минає, хочеться зупинитися на хорошому.

2022-й рік почався для ЖК «Файна Таун» на позитивній ноті. Інвестори 6-ї черги нарешті дочекалися етапу перегляду квартир.

Однак вже у лютому почалася війна, яка назавжди змінила кожного з нас та вплинула на наше життя. Мешканці «Файна Таун», як і інші українці, якнайкраще проявили себе. Ми допомагали один одному у найважчі часи, турбувалися про тих, хто опікувався нашою безпекою, активно займались волонтерськими справами, допомагали ЗСУ та країні.

На жаль, в березні комплекс обстріляли російські загарбники, деякі будинки були уражені. На щастя, ніхто не постраждав!

В березні, квітні та травні проводились роботи з усунення наслідків російського обстрілу. Травень приніс радісну новину для інвесторів «Файна Таун» – компанія KAN повідомила про відновлення будівництва комплексу.

Влітку життя в Києві та комплексі почало відновлюватись. Дехто повернувся до проведення ремонтів, бізнес знову відчиняв свої двері для відвідувачів. Ігор Ніконов заспокоїв інвесторів та запевнив, що компанія добудує всі будинки, де були продані квартири. Мешканці спільнокоштом долучились до відновлення комплексу.

Серпень приніс ще кілька приємних звісток для інвесторів – розпочалися перегляди квартир у 7-й черзі «Файна Таун», а для 6-ї черги почався процес оформлення права власності на квартири.

В жовтні було введено в експлуатацію будинки 7-ї черги.

А до кінця року дехто з нових власників квартир в 6-й черзі «Файна Таун» встиг закінчити ремонтні роботи та відсвяткувати новосілля.

Будемо сподіватися, що наступний 2023 рік принесе найбільш очікувану звістку для всіх українців – про завершення війни повною перемогою України, відновлення міжнародно визнаних кордонів станом на 1991 рік та повернення додому всіх, хто був змушений залишити свої домівки через карколомний напад російських окупантів.