KAN й УК “Файна Таун” проводять роботи з відновлення вікон та дверей, пошкоджених внаслідок російського обстрілу

Внаслідок обстрілу ЖК “Файна Таун” 23.03.2022 року були пошкоджені віконні та дверні конструкції квартир та нежитлових (комерційних) приміщень. Управляюча компанія спільно з Генеральним підрядником KAN організовують роботу з відновлення пошкоджень.

Відновлення виконуватимуться коштом власників квартир та нежитлових (комерційних) приміщень. Послідуюча компенсація за пошкоджене майно власникам надаватиметься з боку Держави за відповідно оформленими заявами (через “Дію”, в рамках кримінального провадження).

Наразі Управляюча компанія збирає заяви на відновлення конструкцій. Після цього з мешканцями в індивідуальному порядку буде погоджено дату та час для виходу на місце фахівців Генерального підрядника, щоб зробити обміри для подальшого складання кошторисів вартості відновлення. Кошторис включатиме відновлення конструкцій, примикання фасаду до нових конструкцій (не включає відновлення примикання внутрішнього оздоблення у квартирі). Після цього мешканцям буде надано індивідуальну комерційну пропозицію і рахунок. Після оплати буде погоджено дату та час для виїзду на місце бригади для відновлення пошкоджень.

Організаційну роботу здійснюватиме Управляюча компанія.
Заявки можна подавати:

  • на електронну адресу service_company@faynatown.com.ua
  • через додаток KAN
  • або за телефоном 068 296 09 68

Заявки приймаються з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

У разі виконання відновлювальних робіт власниками квартир самостійно – необхідно враховувати обов’язковість відповідності кольорів та відтінків нових конструкцій рам та склопакетів проєкту.

УК надала рекомендації, щодо технічних характеристик віконних конструкцій ЖК “Файна Таун”.
Колір RAL 7016 Зовнішня ламінація

Вікна на лоджії:

Профіль Rehau 60
Склопакети однокамерні 4-16-4і

Якщо вікно від полу:

Верхні склопакети 4-16-4
Нижні склопакети з гартованим склом
4i-16-4ESG

Вікна в кімнатах:

Профіль Rehau 70
Склопакети двокамерні 4-14Ar-4-14Ar-4і

Якщо вікно від полу:

Верхні склопакети 4-14Ar-4-14Ar-4і
Нижні склопакети з гартованим склом
4ESG-14Ar-4-14Ar-4i