У “Файна Таун” відновлюється бронювання зони барбекю

Управляюча компанія “Файна Таун” повідомила про відновлення бронювання та повноцінної роботи зони барбекю на території житлового комплексу з 13 травня. Графік роботи зони барбекю (BBQ): щоденно з 10:00 до 21:00.

Наразі зона барбекю працюватиме за зміщеним графіком роботи та правилами на період дії воєнного стану та з урахуванням комендантської години.

Відвідувати зону барбекю “Файна Таун” можуть Співвласники нехумості, члени їх сімей, гості чи інші особи, які перебувають на території з відома Власника (включаючи орендарів). Відвідування зони BBQ для таких осіб є безкоштовним та здійснюється з 10:00 до 15:00 та з 16:00 до 21:00 за попереднім бронюванням. Бронювання можна здійснювати з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 за телефоном (068) 296-09-68 або електронним листом на почтову скриньку service_company@faynatown.com.ua.

Заздалегідь бронювати на одну квартиру можливо тільки одну зону BBQ та один проміжок часу (1 пергола, 1 мангал, ранок або вечір). У разі скасування бронювання необхідно попередити УК за добу.

Відвідувачі зони барбекю зобов’язані:

  • мати при собі картку доступу на територію та пред’явити її на вимогу працівників УК або охорони;
  • для приготування їжі використовувати виключно деревне та інше вугілля;
  • звільнити заброньовану зону барбекю та прибрати за собою сміття, залишки їжі та напоїв за 10 хвилин до закінчення часу бронювання;
  • дотримуватись правил пожежної безпеки та не розводити вогонь поза зоною спеціально обладнаних місць;
  • палити тільки у спеціально відведених для цього місцях;
  • завчасно повідомити про скасування бронювання зони BBQ;
  • дотримуватись Правил користування спільним майном АОСББ ЖК «Файна Таун»

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО

  • переміщати меблі з однієї перголи в іншу;
  • палити дрова та інші легкозаймисті предмети окрім вугілля;
  • залишати після себе бруд, сміття, залишки їжі та напоїв, попіл в мангалі.

Зазначається, що прибирання зони BBQ проводиться згідно з графіком та за необхідності, але кожен мешканець повинен ставитися з повагою до сусідів. Мешканці та гості зобов’язані прибрати за собою після відпочинку та підготувати перголу та мангал для наступних відвідувачів. НЕДОПУСТИМО залишати бруд та сміття після себе. Порушникам правил буде відмовлено у наступних бронюваннях зони BBQ.

У разі пошкодження майна відвідувач зобов’язаний сплатити штраф у розмірі 10 000 грн та компенсувати завдані збитки.

У разі порушення правил користування зоною барбекю (затримка по часу звільнення, залишки після себе сміття і т.д.), до Співвласників буде застосовано заборону бронювати барбекю на найближчий місяць та штрафні санкції.

Календар броні BBQ-зони. Форма бронювання доступна в режимі перегляду, де можна переглянути вільні та заброньовані години обраних дат. Зафарбовані клітини означають, що даний час обраного дня вже заброньовано.

Бронювання зони барбекю “Файна Таун” буде відкрито з 13.05.2022 з 9:00!