Віталій Окс зняв у «Файна Таун» різдвяний кліп на пісню «Я хочу до Львова»

Напередодні Нового року український виконавець Віталій Окс пере випустив свою пісню «Я хочу до Львова». Композиція, що передавала почуття біженців на початку повномасштабного вторгнення росії, набула новий, різдвяний мотив!

«Ця пісня стала саундтреком мого Різдва цьогоріч» – заявив виконавець Vitalii Oks, фіналіст 10-го сезону музичного конкурсу «Голос країни».

Війна триває, і зимові свята для багатьох українців пройдуть далеко від покинутих домівок. Віталій Окс сподівається, що нове звучання треку «Я хочу до Львова» подарує слухачам хвилю приємних спогадів та ностальгії за рідними та домівкою.

«Навіть у такий складний час для нашої країни, ми повинні плекати та примножувати традиції, що підтримують наш дух та об’єднують! Зустрітися за великим святковим, родинним столом — мрія кожного з нас».

Автором ідеї став сам Віталій Окс. Він також написав слова та музику до пісні «Я хочу до Львова». За підтримки: Monoton music label

Чому саме «Файна Таун»?

Як зазначив Віталій, наразі він мешкає у ЖК «Файна Таун». Йому дуже подобаються будинки, прибудинкова територія та й увесь комплекс. Тому сумнівів щодо локації навіть не виникало!

Відео для кліпу знімали з подругою. Їм удвох вистачило буквально 30-40 хвилин, аби відзняти увесь матеріал. Того вечора дуже пощастило з погодою – падав гарний сніг. Тому кліп вийшов дуже атмосферним і різдвяним!

Віталій Окс в соцмережах: