Будинки 7-ї черги «Файна Таун» введені в експлуатацію

Попри війну будівництво ЖК «Файна Таун» продовжується, а процеси йдуть своєю чергою. Цими днями чергову приємну новину отримали інвестори 7-ї черги комплексу. Стало відомо, що будинки №29 та №30 7-ої черги будівництва ЖК «Файна Таун» введено в експлуатацію.

Державна інспекція архітектури та містобудування України видала відповідні сертифікати. Вони засвідчують відповідність закінченого будівництва проєктній документації та готовність до експлуатації. Розповімо, що це значить для інвесторів. Хоча це чудова новина для них, вона не означає, що вже з наступного тижня можна буде отримати омріяні ключі від квартири.

Тепер, після введення в експлуатацію, розпочнуться наступні підготовчі етапи. Тепер забудовник може надавати документи на отримання поштової адреси. Як правило, цей процес триває 1-3 місяці. Паралельно з цим буде продовжуватись процес перегляду квартир інвесторами та усунення можливих будівельних недоробок. Це також вимагає декілька місяців і добре, що процеси йдуть паралельно.

Вже після отримання поштової адреси розпочнеться етап оформлення квартир на Фонд та оцінки квартир. Водночас відбуватимуться консультації інвесторів. Цей етап може тривати ще близько 1-2 місяців.

І лише після цього настане черга оформлення права власності на квартири. Залежно від бюрократичної тяганини, новорічних свят, можливих локдаунів та бойових дій, підготовчі етапи триватимуть близько 4-6 місяців. Так що приблизно весною 2023 року інвестори 7-ї черги вже можуть змінити статус на власників квартир у «Файні Таун».

Щоб провести цей час із користю та пришвидшити ремонт, вже зараз можна починати співпрацю з дизайнерами. Розробка дизайн-проєкту займає приблизно 3-4 місяці. Домовитись про заміри можна з Клієнт Сервісом.

Вітаю інвесторів 7-ї черги «Файні Таун»!

Сподіваюсь, що найближчим часом відкриється для прогулянок нова територія – двори 7-ї черги «Файні Таун».