«Аватар: Шлях води» вийде в український прокат 15 грудня – опубліковано український трейлер

Disney та 20th Century Studios підготували трейлер фільму «Аватар: Шлях води» від режисера Джеймса Кемерона. Він доступний українською мовою.

«Аватар: Шлях води» – це фентеційний екшен, що є прямим продовженням культового «Аватара» 2009 року, яке повертає глядачів на Пандору. Сюжет сиквелу розгортаються більше ніж через десятиліття після подій першої частини. Фільм розповідає про сім’ю Саллі (Джейка, Нейтірі та їхніх дітей), проблеми, які їх переслідують, шлях, який вони долають, щоб захистити одне одного від небезпек, битви, які вони ведуть, щоб вижити, і трагедії, які вони переживають разом.

Нажаль, український трейлер на YouTube заблокували через “порушення авторських прав”. Тому в якості альтернативи пропонується англомовна версія.

Режисером та продюсером фільму «Аватар: Шлях води» став Джеймс Кемерон («Аватар», «Титанік», «Термінатор»). Сценарій до сиквелу написали Джеймс Кемерон, Рік Джаффа та Аманда Сільвер. Головні ролі виконали Сем Вортінґтон («Аватар», «Еверест»), Зої Салдана (трилогія «Вартові галактики»), Сіґурні Вівер («Чужий», «Аватар» «Мисливці на привидів: З того світу»), Кейт Вінслет («Титанік») та інші. Композитор – Саймон Франґлен («Чудова сімка»).

Фільм «Аватар: Шлях води» вийде на екрани кінотеатрів України 15 грудня 2022 року.