Ігор Ніконов: Ми добудуємо всі будинки, де були продані квартири

Засновник KAN Ігор Ніконов дав декілька інтерв’ю, які повинні заспокоїти інвесторів «Файна Таун» (та інших ЖК KAN). Фактично, він заявив, що попри війну в країні, всі розпочаті об’єкти будуть добудовані.

«Наша компанія прийняла рішення в будь-якому разі добудовувати всі будинки, де були продані квартири. Навіть якщо житло купили лише кілька осіб. Ми повинні виконати свої зобов’язання перед нашими клієнтами та зробити це якнайшвидше», – сказав Ігор Ніконов в інтерв’ю ресурсу nv (доступ до матеріалу платний).

Разом з тим, він зазначив, що важливо, щоб покупці платили за розстрочками, якщо є фінансова можливість. Це дозволить вчасно будувати та здавати в експлуатацію будинки. Наразі приблизно 80% покупців нерухомості у KAN сплачують розстрочку.

Попутно Ігор Ніконов розповів деяку іншу інформацію, яка може бути цікавою для інвесторів «Файна Таун». Так, продажі квартир суттєво впали, приблизно в 10-15 разів, проте, не зупинилися. Дехто продовжує купувати нерухомість в Києві навіть під час війни, наприклад, переселенці.

Додатково він розповів, що ціни на столичному ринку нерухомості майже не змінилися. Зараз виросла собівартість будівництва, багато матеріалів коштують дорожче, зросла вартість доставки. Вартість будівництва квадратного метра зросла. Тому непомітно суттєвого зниження ціни. Разом з тим, забудовники й не підвищують вартість житла, а в деяких випадках навіть пропонують знижки.

Поки що, поки в Україні йде війна, KAN не планує запускати нові проєкти. Але після завершення війни Україну чекатиме масштабне будівництво. Скоріше за все, це буде вже в наступному році.

KAN відновлює будівництво ЖК «Файна Таун» та «Республіка»