Басейн у «Файна Таун» відновить роботу в сезоні 2022 року з 19 червня

Управляюча компанія «Файна Таун» дослухалася до побажань мешканців комплексу та підготувала до відкриття басейн. Він почне працювати з 19 червня. Зазначається, що зона відпочинку з басейном у «Файна Таун» буде працювати з урахуванням правил поведінки під час повітряної тривоги.

Абонементи на місяць для доступу в басейн можна придбати в офісі Управляючої Компанії в робочий час з понеділка по п’ятницю. Попередній продаж абонементів  вже розпочато. Разове відвідування зони відпочинку можна оплатити на вході в адміністратора басейну. Вартість абонементів на місяць не змінилася. Ціни вказані нижче.

Басейн у «Файна Таун» відновить роботу в сезоні 2022 року з 19 червня

Діти до 14 років допускаються до зони відпочинку безоплатно та виключно в супроводі дорослих.

Графік роботи зони відпочинку з басейном у «Файна Таун» – з 8:00 до 21:00.

Для підтримання належного санітарного стану басейну щопонеділка буде проводитись механічне та хімічне очищення чаші басейну. Роботи проходитимуть з 8:00 до 11:00. Таким чином в цей час використання зони відпочинку обмежено.

Погодинних відвідувань, на превеликий жаль, в цьому сезоні не буде, оскільки орієнтир зроблено на концепцію сімейного відпочинку. Басейн й надалі можна відвідувати виключно за місячними або денними абонементами.