«Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій» ─ приквел «Голодних ігор» вийде в прокат 16 листопада

Кінокомпанія Adastra Cinema анонсувала в Україні новий фільм «Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій». Це екранізація однойменного бестселера Сюзанни Коллінз, що розповідає про передісторію «Голодних ігор».

Фільм «Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій» є приквелом до оригінальної трилогії «Голодні ігри». В картині розповідається про молоді роки майбутнього антагоніста Коріолана Сноу та одні з перших «Голодних ігор», організованих після руйнівної громадянської війни у Панемі.

У стрічці «Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій» Коріолану Сноу (Том Бліт) лише 18 років. Молодий Коріолан гарний та перспективний. Хоча сім’я Сноу переживає важкі часи, він отримав шанс змінити свою долю, коли його обрали наставником юної Люсі Грей (Рейчел Зеглер) з Дистрикту 12 на Десятих ювілейних Голодних іграх.

Красива та розумна дівчина захоплює всю увагу Панема, зухвало співаючи під час церемонії та вдало виступає на арені зі смертельними іграми. Тоді молодий Сноу починає небезпечну гру заради перемоги на Іграх та власного майбутнього, вважаючи, що його інстинкти та політична кмітливість разом з красою і талантом Люсі зможуть піднести його на саму вершину ієрархії Панему. Саме перегони Сноу та Люсі Грей за те, щоб вижити, зрештою покажуть, хто є співочою пташкою, а хто — змією.

«Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій» ─ приквел «Голодних ігор» вийде в прокат 16 листопада

Головні ролі в фільмі «Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій» грають молоді зірки Голлівуду:

  • образ молодого майбутнього диктатора Панему Корнеліуса Сноу грає Том Бліт («Позолочений вік», «Біллі Кід» та «Робін Гуд»),
  • роль трибута з 12-го Дистрикту виконала Рейчел Зеглер («Вестсайдська історія», «Шазам. Ярість богів»)
  • у ролі сестри Корнеліуса Сноу з’явиться зірка шоу «Ейфорія» Гантер Шафер.

Також глядачі зустрінуть оскарівську лауреатку Віолу Девіс («Прислуга», «Загін самогубців», «Жінка-король», «Як уникнути покарання за вбивство»), багаторазового переможця премій «Еммі» та «Золотий Глобус» Пітера Дінклейджа («Гра престолів», «Месники: Завершення», «Люди X: Дні минулого майбутнього», «Аферистка»), актора та письменника Джейсона Шварцмана («Астероїд Сіті», «Готель Гранд Будапешт», «Марія-Антуанетта»).

Режисером фільму став Френсіс Лоуренс («Костянтин: Володар темряви», «Я — легенда», «Голодні ігри: У вогні», «Голодні ігри: Сойка-переспівниця»). До створення саундтреку повернувся володар премій «Еммі», «Греммі» та дев’ятикратний номінант на премію «Оскар» Джеймс Ньютон Говард, якого фанати «Голодних ігор» знають за твором Haunting Tree («Дерево вбивці трьох людей») до оригінальної франшизи.

В український прокат фільм «Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій» виходить 16 листопада, у тому числі в форматі IMAX.

«Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій» ─ приквел «Голодних ігор» вийде в прокат 16 листопада