Бюро Archimatika та 5-у чергу «Файна Таун» номіновано на премію EU Prize for Contemporary Architecture – Mies van der Rohe Awards

Житловий комплекс «Файна Таун» дивує та зачаровує не лише мешканців, а й європейських архітекторів. Архітектурне бюро Archimatika було номіновано на престижну премію EU Prize for Contemporary Architecture – Mies van der Rohe Awards з 5-ю чергою ЖК «Файна Таун».

Архітектурна премія European Union Prize for Contemporary Architecture – Mies van der Rohe Awards ─ це одна з найпрестижніших архітектурних премій сучасності. Вона дається один раз на 2 роки. Це відбувається коштом Європейського Союзу та Фонду Міса ван дер Рое для виявлення і відзначення якості архітектурних творів Європи.

«За час існування премії, її переможцями ставали такі супер-зірки сучасної архітектури, як сер Норман Фостер, Альваро Сіза, Петер Цумтор, Заха Хадід, Рем Колхас, Девід Чіпперфілд тощо. Іншими словами, гуру архітектури, на яких ми, свого часу, рівнялися навчаючись на архітектурних факультетах», ─ каже СЕО та головний архітектор компанії Archimatika Дмитро Васильєв.

Факт номінації на премію важливий як для компанії Archimatika, так і для всієї української архітектури. Адже це престиж та міжнародне визнання. Цього року на премію було номіновано 362 проєкти з 38 країн. Отже, 5-у чергу «Файна Таун» вже визнано одним з найкращих архітектурних проэктів сучасності. Побажаємо компанії Archimatika вибороти перемогу цієї поважної інституції, яка визначає критерії якості!

Церемонія вручення нагород проходитиме у кінці травня 2024 року в Барселоні.

Автор фото: Pavlo Lutov