Святкування Halloween в ЖК «Файна Таун»: дозвілля для мешканців та волонтерські збори

Вже найближчої неділі, 29 жовтня, в ЖК «Файна Таун» проходитиме святкування Halloween, поєднане з новим збором файних волонтерів ─ організаторів Файного ярмарку. Розглянемо докладніше.

Організатори підготували безліч активностей до святкування Halloween в лагідній інтерпретації: з добрими чаклунами та кумедними відмочками, магічними іграми та страшенно захоплюючими майстер-класами, з пекельними стравами та напоями, а також волонтерськими зборами.

Якщо в день ярмарку (неділя 29.10) ви хочете взяти участь в активностях і поборотися за ЦІННІ ПРИЗИ 🎁 від партнерів, зверніть увагу, що:

  1. До конкурсу гарбузів треба підготуватися заздалегідь (вирізати гарбуз 🎃 або зробити композицію, створити банку 🫙моно для голосування, поставити фактичну банку біля композиції). Деталі в пості.
  2. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина взяла участь в конкурсі костюмів 🧛 і виграла приз, вам необхідно зареєструватись, написавши в телеграм @Olga_Tsisarenko (+380503512479) до 26-го жовтня включно. Всі подробиці в пості.
  3. Якщо ви хочете, щоб ваш домашній улюбленець 🦄 взяв участь в конкурсі костюмів і виграв приз від партнерів, приходьте на ярмарок і підходьте до ведучого/інфостійки. Попередня реєстрація НЕ потрібна. Подробиці в пості.
  4. Якщо ви хочете просто гарно провести час, скуштувати гарячу їжу 🌮 та напої 🥤, дізнатись у чаклунки 🧙‍♀️ про своє майбутнє, розмалювати лопати, послухати музику, взяти участь в активностях і просто задонатити 💶 ─ чекаємо вас 29.10 о 12:00 на Променаді!

Напередодні ярмарку (в суботу, 28.10) в приміщенні ДК “Фанні Файна” будуть проводитись творчі майстер-класи в підтримку нашого збору. Попередня реєстрація проходить за посиланням.

Всі деталі про майстер-класи в пості.

До зустрічі!

ОНОВЛЕНО: Пропоную ознайомитись з програмою святкування Halloween в ЖК «Файна Таун».

Святкування Halloween в ЖК «Файна Таун»: дозвілля для мешканців та волонтерські збори

А також організатори підготували мапу активостей святкування

Святкування Halloween в ЖК «Файна Таун»: дозвілля для мешканців та волонтерські збори