«Файна Таун» 2023: Підсумки року

Завершується ще один важкий воєнний рік ─ 2023-й. Хоча сигнали повітряної тривоги лунають в Києві вже не так часто, як минулого року, проте війна впливає на життя кожного з нас. Тому й підсумки року «Файна Таун» багато в чому пов’язані з воєнною та волонтерською тематикою.

2023-й рік почався з чудових новин для інвесторів 7-ї черги «Файна Таун» ─ будинки №27 та №28 були введені в експлуатацію. А весною інвестори 7-ї черги почали отримувати ключі.

Травень приніс відкриття ще однієї частина Променаду ─ з зеленою зоною, сухим струмком та дрібнодисперсним фонтаном.

В червні було запущено Каталог комерційних закладів «Файна Таун». Це перелік магазинів, кав’ярень, хімчисток, салонів краси та інших закладів, розташованих на території комплексу. Кожний заклад нанесено на карту, щоб його було легко знайти.

В жовтні, майже одночасно із введенням в експлуатацію будинку №26, розпочався етап переглядів квартир в будинках 8-ї черги «Файна Таун».

В грудні компанія KAN Development офіційно підтвердила, що веде будівництво 10-ї черги комплексу. Отже, невдовзі можна очікувати старту продажу квартир в нових будинках.

І ще в грудні відбулась дерусифікація домену сайту «Файна Таун» ─ віднині сайт доступний в домені kyiv.ua.

Файне волонтерство

Цього року наші Файні сусіди запустили ініціативу «Файний ярмарок» з метою підтримати ЗСУ через волонтерські збори. Першопочаткова барахолка принесла 90 617 грн.

В серпні – до Дня Незалежності України – провели більш масштабний ярмарок, щоб допомогти Файним волонтерам закривати збори на необхідні нашим захисникам речі. Завдяки зусиллям організаторів, допомозі Файної комерції та активній участі мешканців комплексу вдалося зібрати ще 360 175 грн.

Наступний Файний ярмарок проходив в жовтні та був присвячений Halloween. Під час цього заходу на потреби волонтерів та ЗСУ вдалося зібрати ще 354 155,45 грн.

Наприкінці грудня відбувся Різдвяний Файний ярмарок, під час якого мешканці комплексу сукупно внесли в фонд ще 337 722,50 грн.

Крім того, реклама в чатах «Файна Таун» теж працює на Перемогу України над загарбниками. Цього року сума коштів від реклами, спрямована в благодійні фонди та на збори Файних волонтерів, склала 102 843,25 грн.

Отже, протягом 2023 року мешканці та комерція «Файна Таун» разом змогли зібрати та направити на потреби захисників України 1 245 513,20 грн (не враховуючи збори за індивідуальними запитами, за якими відсутня статистика).

Ще певну суму на потреби файних волонтерів принесли рекламні знімання на території комплексу. Точну суму цих надходжень озвучить Асоціація ОСББ в рамках річного звіту.

Очікування на 2024-й рік

Наступного року інвестори 8-ї черги «Файна Таун» зможуть отримати довгоочікувані ключі від своїх квартир та розпочнуть ремонти. Відділ продажів виставить квартири в 10-й черзі, а будинки 9-ї черги, ймовірно, будуть введені в експлуатацію.

В «Файна Таун» відкриються нові заклади комерції, оживе Променад, запрацює школа на території комплексу ─ Архітектурно-інженерний колегіум А+.

Файні волонтери влаштують ще кілька цікавих заходів та зможуть збільшити суму зборів на потреби ЗСУ у 3-5-10 разів більше, ніж цього року.

Ми й далі будемо спілкуватись-сперечатись в чатах, підтримуючи один одного в скрутні часи та пам’ятаючи про добросусідство.

Плішивий карлик здохне в муках, а Україна переможе темряву та відновиться в кордонах 1991 року!

І ще одна річ…

Головне фото від сусіда fayna_gram. Підписуйтесь! Там чимало гарних фото «Файна Таун».