Каталог комерційних закладів «Файна Таун»

Житловий комплекс «Файна Таун» росте і розвивається. В кожному будинку з’являються нові заклади комерції. В з часом їх стало настільки багато, що інколи буває важко згадати, де що знаходиться. Розв’язати цю проблему покликаний каталог комерційних закладів «Файна Таун».

В каталозі є сторінка з усіма комерційними закладами, окремі сторінки для кожного будинку та окремих категорій бізнесу (кав’ярня, магазин, салон краси тощо). Деякі заклади можуть фігурувати в декількох категоріях. На сторінці є інструменти сортування та пошуку.

Сторінка закладу містить короткий опис, інформацію про робочий графік, контакти, посилання на сайт та профілі в соціальних мережах (за наявності). Також є відображення закладу на карті комплексу із прив’язкою до конкретного будинку та місця в будинку. За бажання, можна залишити відгук про заклад.

Наразі в каталозі вказані заклади, розташовані в 4, 5, 6 та (більшою частиною) 7 будинках, частково – 1 будинку. Наповнення ще триває. Зрештою там будуть всі комерційні заклади «Файна Таун».

Власники комерції в ЖК «Файна Таун» (і мешканці теж) можуть самостійно додати свій заклад в Каталог. Для цього потрібно зареєструватись та додати заклад на відповідній сторінці. Одна людина може додати кілька закладів комерції. Статус публікації запропонованих закладів можна переглянути в Панелі управління автора.

ВАЖЛИВО! Вказуйте на карті розташування закладу в конкретному будинку та відповідній частині будинку за допомогою позначки червоного кольору. Можна обирати кілька категорій, якщо вони відповідають специфіці діяльності закладу, але будинок повинен бути обраний лише один. Не забувайте вказувати телефони, посилання на сайт та профілі в соціальних мережах. В полі опису вказуйте робочий час та короткий опис закладу, але не слід робити там рекламну публікацію.