Хід будівництва «Файна Таун» – травень 2023 року (фото)

Компанія KAN оприлюднила черговий фотозвіт про хід будівництва «Файна Таун». Наразі триває будівництво будинків 8 та 9 черги комплексу.

Як свідчать фотографії, будівництво триває та перебуває на різних етапах готовності. У деяких будинків завершуються фасадні роботи, а в інших ще триває будівництво.

На інших фотографіях можна бачити вже закінчені будинки та внутрішні двори 8-ї черги. Біля будинків 25 та 26 закінчують озеленення території та укладання мощення. Починається підготовка до влаштування асфальтованої дороги.

В 9-й черзі фасадні роботи закінчені на понад 80%. Наразі виконуються оздоблювальні роботи, а саме штукатурка та укладання плитки місць загального користування. Закінчені роботи з влаштування стяжок усіх 3 будинків 9-ї черги. Роботи по внутрішнім інженерним мережам закінчені на 60%. Роботи з влаштування мощення та благоустрою території вже виконанні більше ніж на 30%.

Розпочата підготовка до відновлення та повноцінного запуску в роботу будинку 37. Це будинок на 5 секцій. Будівельники почали кам’яні роботи. На черзі покрівельні та роботи з внутрішніх інженерних мереж.

В травні відкрилась частина променаду, яка містить зелену зону, сухий струмок та туманний фонтан.

Крім цього, будується пішохідний місточок, який розділить пішохідний та автомобільний потоки. Забудовник вже розпочинає влаштування фінішного покриття та огородження велосипедно-пішохідного мосту.