«Нестримні 4» з Сильвестром Сталлоне та Джейсоном Стейтемом вийде в прокат в Україні 21 вересня 2023 року

Бойовик «Нестримні 4» розповість чергову історію про команду супергероїв найманців, яку кличуть, коли інших варіантів уже немає. Отже, пенсіонерам доведеться засукати рукави та натовкти пельку поганцям.

Режисер Скотт Во («Need for Speed: Жага швидкості») зняв фільм «Нестримні 4» за сценарієм Спенсера Коена, Макса Адамса та Джона Джозефа Конноллі. Це вже четверта частина популярної франшизи про команду найманців, які виконують небезпечні місії по всьому світу.

У фільмі повертаються такі знаменитості, як Сильвестр Сталлоне («Вартові Галактики 3», франшизи «Крід», «Роккі»), Джейсон Стейтем («Мег», «Форсаж Х»), Дольф Лундґрен («Аквамен») та Ренді Кутюр, а також долучаються нові актори, такі як («Трансформери», «Хижачка»), 50 Сент («Шпигунка»), Тоні Джа та Ентоні Маккі. На жаль, у фільмі не брали участь такі легенди бойовиків, як Арнольд Шварценегер та Брюс Вілліс, який завершив свою кінокар’єру через невиліковну хворобу.

За сюжетом фільму «Нестримні 4», Барні Росс (Сталлоне) і його команда знову опиняються у центрі глобального конфлікту, коли їхнього друга і колегу викрадає невідомий ворог. Щоб врятувати його і зупинити загрозу світовому миру, Нестримним доведеться використати всю свою силу, хитрість і спритність. Вони максимально озброєні та мають навички найвищого рівня. «Нестримні» – остання лінія оборони світу.

Фільм «Нестримні 4» запланований до виходу в українських кінотеатрах 21 вересня 2023 року.

«Нестримні 4» з Сильвестром Сталлоне та Джейсоном Стейтемом вийде в прокат в Україні 21 вересня 2023 року