«Кілер» – останній фільм Брюса Вілліса

20 квітня в український прокат виходить кримінальний трилер та бойовик «Кілер». Це останній фільм за участю Брюса Вілліса, який був змушений дочасно завершити свою акторську кар’єру через невиліковну хворобу.

У фільмі «Кілер» розповідається про те, як експериментальна система зброї потрапляє до рук небезпечного ворога. Щоб повернути революційну технологію, за справу береться лідер елітної групи ЦРУ (Брюс Вілліс) та його команда. Вони завербовують на службу солдата-спецпризначенця і за будь-яку ціну мусять виконати завдання.

Режисером фільму «Кілер» став початківець Джессі Атлас. Він також написав сценарій разом з більш досвідченим Аароном Вульфом. Головні ролі виконали Брюс Вілліс («Міцний горішок», «П’ятий елемент», «Армагедон»), Домінік Перселл («Утікач», «Королівство вікінгів»), Енді Алло («Ідеальний голос 3»), Мустафа Шакір («Визволення») та інші. Фільмування проходило ще влітку 2021 року, а впродовж роботи назва фільму змінювалася двічі — спочатку з «Вбивця душі» на  «Померти як коханці», а потім на нинішню «Кілер».

Враховуючи, що фільм «Кілер» знімав режисер-новачок, результат може бути не найкращим. Через свою хворобу останні кілька років Брюс Вілліс знімався лише у відверто низькобюджетних бойовиках та трилерах. Ймовірно, новий «Кілер» теж буде одним з таких. Проте, це останній фільм за участі Міцного горішка Брюса Вілліса, тому його шанувальники певно захочуть його подивитися.

Нагадаю, в березні 2022 року Брюс Вілліс повідомив про завершення своєї акторської кар’єри в кіно через розлад мови. Вже за рік, у лютому 2023 року, Брюсу діагностували лобно-скроневу деменцію, одни із симптомів якої є афазія (розлад мови із порушеним сприйняттям мови). На той момент актору було лише 67 років. За свою майже 40-річну кар’єру Брюс Вілліс взяв участь у зніманні 138 фільмів. Також Брюс мав музичні таланти, виконував пісні у жанрі блюз та навіть випустив дві платівки у 1980-х роках. Та все ж таки ми назавжди запам’ятаємо його як веселого Міцного горішка, грозу поганців та рятівника Землі від космічних загроз.

«Кілер» – останній фільм Брюса Вілліса