Будинки №27 та №28 7-ї черги «Файна Таун» введені в експлуатацію

В жовтні 2022 року було введено в експлуатацію будинки №29 та №30 7-ої черги будівництва ЖК «Файна Таун». На той момент ще не були завершені всі роботи для двох інших будинків цієї черги. Протягом останніх місяців проводились роботи по облаштуванню прибудинкової території.

А тепер забудовник повідомив, що попри російські обстріли, повітряні тривоги, блекаут та проблеми з електропостачанням, вдалося остаточно ввести в експлуатацію всі будинки 7-ї черги «Файна Таун» – будинки №27 та №28. Про це свідчать отримані сертифікати.

Як зазначає компанія KAN, від завантаження до реєстру необхідних документів, до отримання сертифікатів ДІАМ пройшло всього кілька днів. Сертифікати засвідчують відповідність закінченого будівництва проєктній документації та готовність до експлуатації.

«Вже зовсім скоро ці оселі наповняться щастям сімейного життя, запашним ароматом тільки що звареної кави та домашньої випічки. І все це у поєднанні неймовірного краєвиду за вікном, адже ми одразу створюємо всю необхідною інфраструктуру та благоустрій для комфортного життя наших мешканців», – зазначають в KAN.

Інвесторам 7-ї черги ще слід запастись терпінням, оскільки попереду залишилось ще кілька бюрократичних процедур. Тепер забудовник може надавати документи на отримання поштової адреси. Як правило, цей процес триває 1-3 місяці. Паралельно з цим буде продовжуватись процес перегляду квартир інвесторами та усунення можливих будівельних недоробок. Це також вимагає декілька місяців і добре, що процеси йдуть паралельно.

Вже після отримання поштової адреси розпочнеться етап оформлення квартир на Фонд та оцінки квартир. Водночас відбуватимуться консультації інвесторів. Цей етап може тривати ще близько 1-2 місяців. І лише після цього настане черга оформлення права власності на квартири. За попередніми розрахунками, приблизно весною 2023 року інвестори 7-ї черги вже можуть змінити статус на власників квартир у «Файні Таун».

Щоб провести цей час із користю та пришвидшити ремонт, вже зараз можна починати співпрацю з дизайнерами. Розробка дизайн-проєкту займає приблизно 3-4 місяці. Домовитись про заміри можна з Клієнт Сервісом.

Вітаю інвесторів 7-ї черги «Файні Таун»!