Хід будівництва «Файна Таун» – січень 2023 року (відео)

Компанія KAN продовжує публікувати відео про хід будівництва «Файна Таун». Цього разу пропонується нове відео, яке демонструє прогрес станом на початок січня 2023 року.

Зазначається, що попри війну, будівництво комплексу продовжувалось. Інвестори 6-ї черги змогли оформити право власності на свої квартири, а будинки 7-ї черги успішно введено в експлуатацію. Загалом, в 7-й черзі збудовано 543 квартири.

Цього разу відео присвячується внутрішньому облаштуванню готових квартир в «Файна Таун». То ж зацікавлені інвестори, які ще очікують оформлення права власності, вже можуть оцінити, в якому стані вони отримають квартиру.

Квартири в «Файна Таун» встановлюються з металевими вхідними дверима. Всі двері мають однакове оформлення. Його необхідно зберегти навіть при заміні вхідних дверей. Двері обладнані дзвоником, гачком для сумки, номером квартири та під світкою номера.

У квартиру вже заведено кабель подачі електроенергії. А біля входу у квартиру розташувався простий щиток з автоматами. Там також є розетка. Так що робити ремонт можна відразу після отримання ключів.

Ще квартиру під’єднано до системи водопостачання та системи опалення. Всі труби вже розведені до кухні та санвузлів, а також місць встановлення батарей. Батареї опалення вже встановлені, до кожної з них додається регулятор. Також разом з документами на квартиру кожен власник отримує бойлер для нагрівання води. В залежності від площі квартири, це може бути модель місткістю 80 або 100 літрів.

Всі лічильники (електроенергії, води, теплової енергії) розміщені в місцях загального користування. Лічильники можуть самостійно передавати показники в обслуговуючі компанії.

У квартирі в «Файна Таун» вже є стяжка підлоги, під якою розташувався шар шумоізоляції з поліпропіленового матеріалу. В санвузлах вже є гідроізоляція підлоги. Також встановлені енергоощадні металопластикові вікна Rehau. В кімнатах застосовуються двокамерні склопакети, а на лоджії – однокамерні.

Внутрішні перегородки квартири виконані з вібропресованих блоків з порожнинами. За бажання, їх можна демонтувати для перепланування квартири.