Як вибрати студію дизайну інтер’єру у Києві?

Придбання житла зазвичай пов’язане з необхідністю подальшого проведення ремонту. Кожен власник нерухомості бажає в результаті отримати інтер’єр, який водночас був би естетичним, функціональним та практичним, адаптованим під його потреби та звички. Сьогодні все більше людей вибирають послуги студій дизайну, замість того, щоб планувати все самостійно.

Коли потрібен дизайн-проєкт?

Що таке дизайн-проєкт в Києві – лише забаганка та додаткова стаття витрат, чи все ж таки необхідний елемент, що відіграє значущу роль у створенні стильного та комфортного простору? Хтось вважає, що все можна виконати самостійно і тим самим зекономити. Але в реальності результат буде значно відрізнятися від того, що задумував власник нерухомості. Нестача розеток чи систем зберігання, незручно розташовані вимикачі або меблі й оздоблення, що не поєднуються один з одним, – це тільки частина «сюрпризів», з якими може зіштовхнутися людина після завершення ремонту.

Як вибрати студію дизайну інтер'єру у Києві? Як вибрати студію дизайну інтер'єру у Києві?

Якщо ви плануєте лише косметичний ремонт з заміною фінішних покриттів та світильників, то цілком можна обійтися без дизайн-проєкту. Але, щоб отримати дизайн інтер’єру квартири в Києві, який в точності буде відповідати вашим поняттям про красу і комфорт, то починати краще з розробки проєкту. Допоможе він і при оформленні комерційної нерухомості.

Дизайн-проєкт в Києві – комплексний пакет документів, який окрім візуалізацій включає ще й плани, схеми, креслення, а також розгортки стін, відомості оздоблення й специфікації, необхідні для реалізації дизайнерського задуму. Він стане чіткою інструкцією, згідно з якою будуть проводитися ремонтні роботи.

Розроблений спеціалістами проєкт надає одразу декілька переваг:

 • Економія власних сил та часу. Не потрібно годинами вивчати правила ергономіки, тонкощі поєднання різних кольорів, матеріалів та фактур – всім цим будуть займатися фахівці.
 • Візуалізація результату. Якісні тривимірні візуалізації з фотореалістичною точністю покажуть, як виглядатиме дизайн інтер’єру квартири в Києві, якщо ремонт буде проведено згідно з проєктом.
 • Ексклюзивний інтер’єр. При розробці проєкту хороший спеціаліст завжди орієнтується на побажання замовника, його потреби та смаки, наявний бюджет. Це дозволяє створити індивідуальний дизайн квартири в Києві, а не повторювати шаблонні рішення з інтернету.
 • Раціональне використання простору. Якої б площі не була нерухомість, дизайн-проєкт дозволить використати її максимально ефективно – розділити простір на функціональні зони, передбачити достатню кількість систем зберігання, визначити найбільш відповідні місця для розташування меблів, техніки та сантехніки.
 • Чітке планування бюджету. Технічна документація в складі проєкту дозволить визначити об’єм та послідовність робіт, прорахувати необхідну кількість матеріалів, скласти точний кошторис та не переплачувати за зайве.

Поради щодо вибору студії дизайну інтер’єру в Києві

Вибір студії дизайну інтер’єру – задача, з якою ми зіштовхуємося не щодня. Як не помилитися при виборі відповідних виконавців? Першою чергою можна прислухатися до рекомендацій знайомих, які вже пройшли через ремонт та залишилися задоволені результатом. Ще одна слушна думка – відвідати спеціалізовані інтернет-майданчики, на яких розміщені рейтинги виконавців та відгуки про роботу різних студій від їх клієнтів.

Як вибрати студію дизайну інтер'єру у Києві? Як вибрати студію дизайну інтер'єру у Києві?

Декілька порад допоможуть спростити пошук студії дизайну інтер’єру та не пошкодувати про зроблений вибір.

 1. Ознайомтеся з портфоліо

Найперший параметр, якому приділяється увага при виборі студії. Детально ознайомтеся з представленими роботами, вирішіть для себе, чи подобаються вони особисто вам. Оцініть якість візуалізацій, те, наскільки практичні рішення пропонують спеціалісти у своїх проєктах. Додатковою перевагою стане, якщо дизайнер спеціалізується на стилі інтер’єру, який вам подобається. Так під час співпраці буде легше знайти спільну мову й отримати найкращий результат.

 1. Перегляньте інженерні рішення

У своїх роботах студія дизайну інтер’єру в Києві не повинна обмежуватися розробкою лише гарних візуалізацій. Повний проєкт має містити всю необхідну для його реалізації технічну документацію: плани, схеми, креслення, відомості оздоблення, специфікації. Завдяки їм можна буде вберегтися від помилок при проведенні ремонту.

 1. Дізнайтеся про гарантії

Хороша дизайн-студія в Києві не боїться зобов’язань та працює лише за договором. У ньому мають бути прописані умови співпраці, фіксована вартість проєкту, терміни його виконання.

 1. Зверніть увагу на послугу під ключ

Додатковою перевагою стане, якщо дизайн-студія в Києві має власний штат майстрів з ремонту, які зможуть втілити у життя дизайн-проєкт. Це дозволить заощадити час та нерви на пошук підрядників, виключить ризик непорозуміння між дизайнером та виконробом. До того ж це може ще й допомогти зекономити. Наприклад, студія дизайну інтер’єру в Києві BORISSTUDIO працює з власним штатом перевірених майстрів, при замовленні у них послуги ремонту під ключ клієнт отримує дизайн-проєкт у подарунок. На всі виконані роботи надають гарантію 36 місяців.

 1. Проведіть особисту зустріч

Вона допоможе прийняти остаточне рішення щодо вибору відповідного виконавця. Не бійтеся ставити питання, які вас цікавлять, заодно це дасть змогу оцінити, наскільки особисто вам приємно спілкуватися зі спеціалістом. Якщо одразу не вдасться знайти спільну мову, це може викликати багато неприємних ситуацій під час узгодження різних етапів дизайн-проєкту.

Як вибрати студію дизайну інтер'єру у Києві? Як вибрати студію дизайну інтер'єру у Києві?

Які ціни на дизайн інтер’єру в Києві?

Не в останню чергу на вибір тієї чи іншої студії впливає вартість її послуг. Одне з перших, що помітить людина, яка вирішила замовити дизайн інтер’єру в Києві, – значний розкид цін. У когось вони починаються від 12$ за м2, в інших – від 40$ за м2 чи більше.

Найнижчу ціну на дизайн квартири в Києві пропонують новачки-фрилансери, для яких це можливість поповнити своє портфоліо. Але завжди існує ризик того, що через брак досвіду дизайнер припуститься помилок, які б ніколи не допустив досвідчений спеціаліст. Якщо помилки спливуть вже під час ремонту, на їх виправлення знадобляться додаткові кошти. У студій, що працюють не один рік і мають певну репутацію, вартість послуг буде вища. В цьому випадку замовник платить за досвід та можливість отримати якісні продумані рішення.

Окрім репутації на ціну безпосередньо впливає об’єм послуг. Клієнт може обрати найбільш відповідний для себе варіант серед декількох пакетів з різним наповненням. Пропозиції від найбільш популярних столичних студій можна умовно розділити на три основні тарифи:

 • Технічний (від 19-21$/м2). У такий пакет послуг включають розробку планувального рішення, а також основної технічної документації.
 • Візуальний (від 22-25$/м2). Передбачає розробку планувального рішення та створення реалістичних 3D-візуалізацій, також може включати послугу з підбору матеріалів.
 • Повний (від 35-50$/м2). З таким пакетом послуг замовник отримує планувальне рішення, візуалізації та всю необхідну технічну документацію разом зі специфікаціями. У вартість може бути включений авторський нагляд.

Розглядаючи пропозиції на дизайн інтер’єру в Києві, детально перегляньте, що саме входить у вартість того чи іншого пакета послуг, зазвичай подібну інформацію студії розміщують на своїх сайтах. Так ви вбережете себе від неприємних сюрпризів.