Тимчасовий майданчик для вигулу собак запрацює з 14 листопада

На прохання мешканців ЖК «Файна Таун» Управляюча компанія організувала тимчасовий майданчик з вигулу собак. Він буде працювати до тих пір, поки не розпочнеться будівництво наземного паркінга та прилеглого до нього постійного майданчика для вигулу собак.

Зазначається, що наразі фахівці вже завершили будівельні роботи по облаштуванню тимчасового майданчика для вигулу собак. Майданчик буде готовий прийняти своїх перших чотирилапих відвідувачів вже з 14 листопада 2023 року. Він розташувався за адмінбудівлею басейна зі сторони тимчасового паркувального майданчика.

Тимчасовий майданчик для вигулу собак запрацює з 14 листопада

Також планується обладнати майданчик для вигулу собак додатковими спортивними елементами. Вони дозволятимуть займатись розвитком та тренуванням домашніх улюбленців. Наразі ці додаткові елементи вже замовили, та наразі вони виготовляються. Щоб пришвидшити відкриття, поки що майданчик для вигулу собак буде працювати без них. Якщо будуть сприятливі погодні умови, майданчик дообладнають в наступному місяці. Під час монтажних робіт обладнання користування майданчиком буде обмежено.

При відвідування майданчика для вигулу тварин необхідно дотримуватись правил користування.

Тимчасовий майданчик для вигулу собак запрацює з 14 листопада