«Рольові ігри» ─ авантюрна комедія з Кейлі Куоко про сімейні (і не тільки) стосунки

Adastra Cinema рада представила перший трейлер авантюрної комедії «Рольові ігри». Після багатьох років подружнього життя може виникнути бажання щось урізноманітнити в шлюбі. Та реальність може виявитись навіть більш приголомшливою за фантазії.

У центрі сюжету — подружня пара Емма та Дейв, які вирішують «внести перчинку» в сімейні стосунки, а тому влаштовують просту «рольову гру». Вони прикидаються незнайомцями в барі 5-зіркового готелю та заново «знаходять один одного». Аж поки загадковий елегантний чоловік, на ім’я Боб не вирішує також познайомитися з героями. Усі таємниці розкриваються, через що їхнє спільне життя перевернутися з ніг на голову.

Головну роль у фільмі «Рольові ігри» зіграла суперзірка та номінантка на премії «Еммі» та «Золотий Глобус» ─ Кейлі Куоко (шоу «Теорія великого вибуху», «Бортпровідниця», «Зачаровані», «Харлі Квін» та «Засновано на реальних подіях»). Більш того, одна з найуспішніших комедіанток свого покоління взяла на себе роль продюсерки стрічки.

Головну чоловічу роль грає номінант на «Золотий Глобус» — Девід Оєлово («Інтерстеллар», «Сельма», «Небезпечний бізнес», «Найжорстокіший рік»).

Важливу роль в стрічці також отримав британський актор Білл Наї, номінант на премію «Оскар», якого більш за всього знають за ролями у стрічках про Гаррі Поттера, у франшизі «Пірати Карибського моря» та в культових картинах «Автостопом по галактиці» та «Реальне кохання». Одну з ключових ролей також виконала данська зірка Конні Нільсен («Адвокат диявола», «Гладіатор», «Чудо-жінка», «Ніхто»).

Режисером комедії «Рольові ігри» виступив Томас Вінсент («Карнавал», «Нове життя Пола Снайдера»). Сценарій написав Сет Оуен, який знайомий за фільмом жахів «Морган» і комедійною драмою «Всю ніч». Фільм виробництва StudioCanal («Пасажир», «Реальне кохання», «Паддінгтон») знімався у США та Німеччині.

В український прокат комедія «Рольові ігри» з Кейлі Куоко у головній ролі вийде з 18 січня 2024 року.

«Рольові ігри» ─ авантюрна комедія з Кейлі Куоко про сімейні (і не тільки) стосунки