У «Файну Таун» відкрилася дитяча кімната

У ЖК «Файну Таун» нарешті відкрилася довгоочікувана дитяча кімната. Спочатку її планувалося запустити ще торік. Але нескінченний карантин та локдаун внесли свої корективи.

Дитяча кімната поділена на дві умовні зони: спортивну та ігрову. Одночасно у спортивній зоні може перебувати не більше 10 осіб, а в ігровій – не більше ніж 8 осіб. Діти до 10 років повинні перебувати в кімнаті у супроводі дорослих.

Перебування в дитячій кімнаті потребує дотримання правил. Наприклад, у кімнаті не можна перебувати у взутті чи босоніж (тільки в шкарпетках або бахилах), не можна приносити із собою та вживати їжу. І звичайно ж не можна псувати майно, перебувати у стані алкогольного сп’яніння, палити (зокрема електронні сигарети). Перед відвідуванням кімнати батьки зможуть ознайомитись із докладними правилами перебування.

Періодично дитяча кімната у «Файна Таун» закриватиметься на обслуговування (прибирання, обробку). Перерва у роботі проводиться щодня з 13:00 до 14:00. Також можливе проведення санітарних днів (годин).

Доступ до дитячої кімнати здійснюється на умовах абонемента. Його вартість складає 450 грн на місяць. Купити абонемент можна в Управляючій компанії «Файна Таун». Поки що не планується впроваджувати погодинну оплату.

Додамо, дитяча кімната «Файна Таун» готова приймати дітей як мешканців комплексу, так і їхніх гостей. Але не більше трьох осіб одночасно.

Однак потрібно бути готовими до того, що через посилення карантинних обмежень у роботу дитячої кімнати можуть вноситись коригування.