У «Файну Таун» буде свій басейн

Тепер це вже офіційна інформація! У «Файні Таун» буде власний басейн. Попередні чутки підтвердилися, проєкт отримав схвалення керівництва, та будівництво басейну затверджено.

Поки що про басейн відомо дуже мало. Судячи з опублікованого зображення, фактично буде доступно два басейни. Ймовірно, один із них призначений для дорослих відвідувачів і буде глибшим. Можна припустити, що другий басейн, який розташований ліворуч від основного і явно менший за нього за розмірами, призначений для дітей та отримає меншу глибину. На зображенні додатково видно лежаки та парасольки. Басейн у «Файна Таун» розташується за першим променадом – неподалік наземних паркінгів.

На зображенні також можна побачити розташування та типи спортивних майданчиків, а також зону барбекю, яка опинилася між спортивними майданчиками.

Disclaimer: Все, що написано далі, не має офіційного підтвердження, а є лише припущенням автора.

Можна припустити, що потреб відпочиваючих будуть доступні роздягальні й шафки для зберігання речей, щоб відвідувачам не довелося дефілювати в купальнику до басейну по всьому комплексу.

Також можна припустити, що доступ до басейну буде платним. Це дозволить регулювати доступ таким чином, щоб басейн не перетворився на забитий до країв жабник.

Щодо термінів будівництва басейну. Знову ж таки, офіційно KAN не називає терміни. Але, враховуючи, що басейн розташований поряд зі спортивними майданчиками, запуск яких запланований на осінь 2021 року, можна припустити, що басейн буде запущений приблизно в той же час. А його повноцінна робота може розпочатися вже влітку 2022 року.

Бассейн в «Файна Таун» откроется 12 июня: цены и правила

Джерело: KAN