Як я дизайнера вибирав
Настав час перервати карантинне затишшя і поділитися новинами про те, як проходить мій ремонт. Почну з того, що ремонт поки що ніяк не проходить. Після отримання ключів у жовтні ми взяли паузу, щоб знайти дизайнера інтер’єра. Якраз про процес пошуку дизайнера і йтиметься у цьому матеріалі.
Коротка передісторія. З дизайнером я визначився давно – приблизно за рік до здачі будинку в експлуатацію та за півтора року до отримання права власності. Ми досягли попередньої угоди й чекали на закінчення будівництва. Але вже на фінішній прямій, незадовго до отримання ключів щось пішло не так. Наші стосунки не склалися, хоча мені, як і раніше, подобається стиль дизайнера, і ціна була в запланованому діапазоні. Тому мені довелося розпочинати пошуки спочатку.
Озброївшись наступними порадами, я почав шукати дизайнера, вивчати роботи та відгуки. На одному з етапів я навіть організував мінітест для кандидатів, розмістивши в Telegram-чаті «Файна Таун» та в Instagram текст наступного змісту:
«ШУКАЮ ДИЗАЙНЕРА!
Для ремонту у квартирі площею 66,4 м2 шукаю дизайнера, який створить чудовий проєкт не за всі гроші світу.
Потрібен повний дизайн-проєкт, який включає всі креслення, можливе перепланування, план розміщення меблів та обладнання, план розміщення освітлювальних приладів, розеток, вимикачів теплої підлоги, план підлоги та стелі, візуалізацію приміщень, специфікацію наповнення з урахуванням бюджету.
Якщо ви можете запропонувати все перераховане вище, прошу написати в особу та відповісти на такі запитання:
- Чи є можливість переглянути портфоліо (сайт) та приклад готового дизайн-проєкту?
- Яка вартість дизайн-проєкту: одного квадратного метра та всього?
- Які Ви можете запропонувати знижки від базової вартості?
- Які терміни виконання робіт?
- Чи є у вас роботи в «Файна Таун», які можна подивитися наживо?
- Чи є у вас своя бригада?
- Якщо бригада є, якою є вартість виконання робіт: одного квадратного метра і всього?
- Чи є авторський нагляд? Чи входить він у вартість, чи оплачується окремо?
- Чи є знижки на закупівлю матеріалів?
До речі, тест виявився складним. Менш ніж половина претендентів, які написали в особисті повідомлення, змогли відповісти на всі 9 пунктів.
Проте після вивчення робіт, спілкування та зустрічей у мене сформувався список із 7 фіналістів. І тут почалося найскладніше – з усієї різноманітності потрібно було вибрати лише одного. І я вибрав найбільш гідного, на мій погляд, дизайнера інтер’єру, з яким і почав співпрацю.
Але це вже зовсім інша історія.
До речі, списком фіналістів я поділюсь в одній із наступних публікацій.
Стежити за моїм ремонтом від початку до кінця можна на сайті за тегом «Мій ремонт» або в Telegram-каналі «Файний дім».