«Rada – територія дизайну» – мій вибір для підготовки дизайну в «Файна Таун»

Після тривалого вибору (фактично після двох етапів вибору) я нарешті визначився з дизайнером для своєї нової квартири в «Файна Таун». Вибір припав на студію «Rada – територія дизайну». І ось чому.

По-перше, сім’ї сподобався візуальний стиль робіт. Хай не всіх, але багатьох. Значить наші смаки та загальне бачення збігаються.

По-друге, ціни на дизайн опинилися на прийнятному рівні. Я зупинився на пакеті «Стандартний», який включає ескізи та візуалізації. Якщо ці складові не дуже важливі, можна додатково добре заощадити.

По-третє, я ознайомився із прикладами готових проєктів. І мені сподобалася документація проєкту. Готові квартири я теж переглянув.

По-четверте, офіс студії «Rada – територія дизайну» знаходиться прямо на території ЖК «Файна Таун» у будинку №1. Сусіди) Тож при виникненні будь-яких питань та необхідності особистої зустрічі – не треба далеко їхати.

По-п’яте (як продовження пунктів 2 і 4), всім замовникам з «Файну Таун» абсолютно безплатно пропонують авторський нагляд. Як правило, у багатьох дизайнерів ця послуга платна або пропонується у дорожчому тарифі.

По-шосте, «Rada – територія дизайну» пропонує замовникам знижки на багато матеріалів та техніки, які надають її партнери. Хоча це не унікальна особливість саме студії «Рада». Подібна пропозиція є і в інших дизайнерів.

По-сьоме, (знову ж таки, продовження пункту 4), офіс у «Файна Таун» одночасно є і шоурумом. Тут можна ознайомитись із деякими матеріалами.

По-восьме, (як наслідок пунктів 5 та 7), «Рада» пропонує послугу підбору матеріалів згідно з вимогами бюджету ремонту. Крім того, компанія також займається організацією доставлення вибраних матеріалів прямо в ЖК «Файна Таун». Так що замовник може вирішити безліч питань щодо вибору, купівлі та доставлення матеріалів, не залишаючи ЖК.

По-дев’яте, «Rada – територія дизайну» пропонує комплексну послугу. Вона включає як дизайн, так і виконання ремонту згідно з підготовленою документацією. Компанія має свою бригаду майстрів та окремого менеджера з контролю ремонтних робіт. Враховуючи послугу авторського нагляду та розташування офісу на території «Файну Таун», з якістю ремонту проблем не повинно бути. Теоретично.

І останнє. Студія «Рада» має свою фабрику меблів. Тож у рамках співпраці з однією компанією можна закрити практично всі етапи проведення ремонту – від дизайну до меблювання. Це дуже зручно.

Як бачите, перелік переваг виявився дуже великим. Багато з них стали наслідком розміщення офісу у «Файні Таун». І ще привабливим для нас виявився комплексний підхід. Інші дизайнери, які вийшли у фінал мого імпровізованого відбору, не набрали багато балів.

Тож після сімейної наради в якості дизайнера для нашої квартири у «Файна Таун» ми обрали студію «Rada – територія дизайну». Про те, як проходила співпраця, я розповім у наступних матеріалах. Підписуйтесь, якщо хочете стежити за перебігом ремонту квартири у «Файна Таун»!

Стежити за моїм ремонтом від початку до кінця можна на сайті за тегом «Мій ремонт» або в Telegram-каналі «Файний дім».