Home Sweet Home: Розглянемо планування у «Файна Таун» від забудовника

Розробка дизайн-проєкту найнятою мною студією виходить на фінішну пряму, і, нарешті, настав час показати, де саме потрібно робити ремонт – саму квартиру в «Файна Таун» в первозданному вигляді від забудовника.

Загальна площа квартири складає 66,4 м2. Вона включає такі приміщення:

  • дві кімнати,
  • два санвузли,
  • велику кухню-вітальню площею 21,75 м2,
  • гардеробну (і ще одну нішу, яку умовно можна назвати гардеробною),
  • лоджію,
  • порівняно невеликий коридор.

Ми намагалися вибрати квартиру, в якій не потрібно робити перепланування. Фактично, початкове планування було дуже вдалим. Для сім’ї із трьох осіб все було майже ідеально. Є спальня для дорослих, дитяча кімната та велика вітальня для спільного проведення дозвілля. Лише з організацією робочого місця для роботи вдома виникали питання. Проте, на перший погляд, планування здавалося відмінним.

Home Sweet Home: Розглянемо планування у «Файну Таун» від забудовника

Праворуч від входу розміщується вхід у гардероб. З передпокою праворуч відчиняються двері в кухню-вітальню майже квадратної форми. Зліва знаходиться невеликий коридор, в який виходять двері до спальні, дитячої кімнати та гостьового санвузла. У спальні зліва є невелика ніша, яку можна гнучко конфігурувати під індивідуальні запити та потреби. Тут же розташувався вхід у другий санвузол. Праворуч від входу до спальні розташувався вихід на лоджію.

Усі вікна у квартирі виходять на схід. Ми спочатку обирали саме цей напрямок, щоб уранці нас будило сонце. Несподіваним приємним бонусом став вид із вікон – знизу забудовник організував алею сакур. На час інвестиції ми про це не знали. Та й вигляд із вікон зліва та справа теж гарний. Зліва (з вікон лоджії) можна бачити дитячий майданчик з великою гіркою та навколишні зелені насадження. А праворуч (з вікон вітальні) відкривається краєвид на зелений сквер біля 4-ї черги.

Загалом планування для нашої родини з нашими запитами та потребами здавалося ідеальним. Ми думали, що обійдемося зовсім без перепланування та перенесення перегородок. Але надалі ми зрозуміли, що немає межі досконалості, і щось поліпшити в плануванні все ж таки можна і навіть потрібно. А розташування однієї внутрішньої стіни взагалі викликає здивування та біль у перфекціоніста. Про це розповім уже у наступних матеріалах. Підписуйтесь, щоб не пропустити наступні випуски з подробицями дизайну та ремонту.

Стежити за моїм ремонтом від початку до кінця можна на сайті за тегом «Мій ремонт» або в Telegram-каналі «Файний дім».