«Сільпо» відновлює самовивіз у всіх містах України

Мережа супермаркетів «Сільпо» повідомила про повернення послуги самовивозу товарів. Вона знов буде доступною у всіх містах, де працюють супермаркети мережі.

В нинішніх умовах частих повітряних тривог українці не завжди мають час та можливість дістатися до супермаркету. Однак в такому випадку гості «Сільпо» можуть оформити замовлення онлайн та забрати його, коли з’явиться можливість дістатися магазину. Це дозволить пришвидшити покупки та обійтися без черг.

Обираючи товари на сайті, покупці одразу бачать асортимент, ціну та кількість товарів. Відзначається, що для деяких товарів соціальної групи можливі обмеження у кількості, щоб вистачило всім. Покупці мають можливість оформити замовлення на сайті або у мобільному додатку. Надалі можна забрати вже зібрані пакунки в обраному магазині в зручний час. Послуга самовивозу є безкоштовною.

Гості «Сільпо» можуть замовити само вивіз покупок як для себе, так і для своїх рідних та близьких. Необхідно лише переконатися на сайті «Сільпо», що обраний магазин працює.