Комунікацію з мешканцями та інвесторами буде суттєво покращено

Сусіди! Декілька важливих новин та змін, які вимагають висвітлення.

Ніщо не вічне під Місяцем. Все змінюється. Протягом тривалого проміжку часу ви знали мене як активного мешканця, якому небайдуже майбутнє нашого комплексу. Я багато чого знав, оперативно (а інколи й завчасно) ділився інформацією та в складі ІГ активно намагався зробити наш ЖК краще, вирішувати наявні проблеми. При цьому я завжди казав, що я не є працівником Відділу продажів, Клієнт-сервісу, Керуючої компанії чи компанії KAN. І це відповідало дійсності. До сьогоднішнього дня.

Сьогодні я став провідним спеціалістом із комунікації з інвесторами та мешканцями в компанії KAN. Багато хто з нас висловлював побажання покращити комунікацію між забудовником та інвесторами/мешканцями. Тепер цим напрямком буду займатися я. Знаючи мене та мою роботу із висвітлення подій (чи планів) комплексу, ви вже можете передбачати суттєві зміни в розповсюдженні інформації.

Слід додати. Моєю сферою відповідальності буде не лише наш комплекс, а й інші наявні та майбутні проєкти KAN. Крім того, я не буду підпорядковуватися відділу маркетингу. Тому висвітлення новин та подій планується максимально об’єктивним (але з урахуванням обмежень, пов’язаних із комерційною таємницею). То ж інформації для зацікавлених буде більше. До того ж це буде діалог (з інвесторами, мешканцями), а не просто озвучування фактів.

Разом з тим, враховуючи конфлікт інтересів, мені доведеться вийти зі складу ІГ. Адже тепер під час зустрічей я буду сидіти з іншого боку столу перемовин.

Подальшу долю преміальних банок ми найближчим часом вирішимо через голосування в Закритому чаті.

Крім того, зміни торкнуться і цього сайту. Як зазначено на сторінці «Про сайт», він «є незалежним ресурсом. Він не пов’язаний з компанією KAN, забудовником або відділом продажів». Так залишиться і надалі. Я передам управління сайтом іншому члену ІГ. То ж тепер автором матеріалів та редактором стане Влад, який вже тривалий час тішить нас чудовими світлинами в Instagram.

Попри всі ці зміни, я залишаюся вашим сусідом, до якого ви завжди зможете звернутися з питаннями чи пропозиціями. В цьому аспекті все залишиться як і раніше.

І останнє. Не вірте всьому, що ви читаєте в інтернеті 1 квітня. 🙂 Як і минулого року, матеріал є вигадкою автора й аж ніяк не висвітлює справжні плани компанії KAN. Хоча хто знає…