Реклама в «Файна Таун»

Представникам комерції фізичним особам доступна можливість розповісти про свої товари та послуги на електронних майданчиках «Файна Таун». Дати рекламу в величезному житловому комплексі – це ефективний спосіб досягнення цільової аудиторії.

Майданчики для реклами

Офіційний чат «Файна Таун»

Офіційний чат «Файна Таун» – відкрите місце для спілкування мешканців та інвесторів комплексу, а також інших зацікавлених осіб. Наразі Офіційний чат налічує понад 3000 осіб. Кількість учасників постійно зростає.

Вимоги

Кількість публікацій на день обмежена. До розміщення приймаються публікації українською мовою довжиною до 700 символів. Також можна розмістити до 10 фото або відео. Публікація розміщується адміністрацією. В тексті обов’язково потрібно вказати свої контакти. Можна розміщувати посилання. При наявності закладу в Каталозі комерції «Файна Таун» та Рейтингу ─ бажано вказати відповідні посилання.

Ціна

Одна публікація в Офіційному чаті коштує 400 грн. Додатково можна закріпити оголошення на тиждень за 50 грн.

Закритий чат «Файна Таун»

Закритий чат «Файна Таун» – чат для спілкування перевірених власників нерухомості та мешканців комплексу. Наразі в чаті зареєстровано понад 1800 осіб. В міру заселення комплексу, кількість учасників постійно зростає.

Вимоги

Кількість публікацій на день обмежена. До розміщення приймаються публікації українською мовою довжиною до 700 символів. Також можна розмістити до 10 фото або відео. Публікація розміщується адміністрацією. В тексті обов’язково потрібно вказати свої контакти. При наявності закладу в Каталозі комерції «Файна Таун» та Рейтингу ─ бажано вказати відповідні посилання.

Ціна

Одна публікація в Закритому чаті коштує 400 грн. Додатково можна закріпити оголошення на тиждень за 50 грн.

«Файна Таун» Ремонт

«Файна Таун» Ремонт – група, присвячена питанням проведення ремонту. Наразі в чаті зареєстровано понад 1950 осіб.

Вимоги

Кількість публікацій на день необмежена. До розміщення приймаються публікації українською мовою довжиною до 700 символів. Також можна розмістити до 10 фото або відео. Публікація розміщується рекламодавцем самостійно. При наявності закладу в Каталозі комерції «Файна Таун» та Рейтингу ─ бажано вказати відповідні посилання.

Ціна

Публікації в групі Ремонт коштують 700 грн за 10 розміщень. Також доступна можливість разової публікації за 100 грн.

Файна оренда, купівля, продаж

Файна оренда, купівля, продаж – чат для публікації оголошень з купівлі, продажу та оренди нерухомості в «Файна Таун». Оголошення про продаж та здачу в оренду нерухомості в комплексі можуть розміщувати виключно учасники Закритого чату. Інші учасники групи, які не є членами Закритого чату, можуть розміщувати оголошення через канал «Нерухомість Файна Таун» на платній основі. Оголошення від рієлторів розміщуються на платній основі. Оголошення про продаж чи оренду нерухомості поза межами ЖК «Файна Таун» розміщуються на платній основі. Наразі в чаті зареєстровано понад 2100 осіб.

Вимоги

Кількість публікацій на день необмежена. До розміщення приймаються публікації українською мовою довжиною до 700 символів. Також можна розмістити до 10 фото або відео. В рекламній публікації необхідно вказувати ціну.

Ціна

Публікації в групі Файна оренда, купівля, продаж коштують по 100 грн за кожне розміщення.

Барахолка

Барахолка – група для продажу або обміну вживаних речей, доступна виключно для учасників Закритого чату. Публікації для учасників Закритого чату безплатні.

Вимоги

Кількість публікацій на день необмежена. До розміщення приймаються публікації українською мовою довжиною до 700 символів. Також можна розмістити до 10 фото або відео. Публікація розміщується адміністрацією. В тексті обов’язково потрібно вказати свої контакти.

Ціна

Одна публікація в групі Барахолка коштує 100 грн із закріпленням на тиждень.

Каталог комерції

Каталог комерційних закладів «Файна Таун» – структурований перелік організацій та приватних осіб, які пропонують свої товари та послуги на території «Файна Таун» або поруч з комплексом.

Вимоги

Для Каталогу треба підготувати опис українською (не рекламу, а саме опис), час роботи, контакти, посилання на соцмережі/сайт/відео, вказати будинок, фото з логотипом або фото входу (jpg, горизонтальне, шириною від 1200 пікселів) і 5 додаткових фото (jpg, бажано одного співвідношення сторін).

Ціна

Додавання до Каталогу комерції Файна Таун коштує 100 грн одноразово. Статус «Рекомендоване» діє протягом місяця після реклами в Офіційному або Закритому чатах. Або його можна замовляти окремо за 100 грн в місяць.

Партнери

Розділ «Партнери» – місце для розміщення докладних статей стосовно пропозицій бізнесу.

Вимоги

До розміщення приймаються публікації українською мовою довжиною від 2000 до 5000 символів. Також можна розміщувати до 10 фото або відео з YouTube.

Ціна

Публікація однієї статті в розділі «Партнери» коштує 1000 грн.

Instagram Fayna Home

Instagram Fayna Home – сторінка з публікаціями про новини ЖК «Файна Таун», проведення ремонту, відкриття нових комерційних закладів та просто гарними світлинами комплексу.

Вимоги

Публікація повинна бути українською та цікавою для мешканців «Файна Таун».

Ціна

  • Створення історії на базі готових матеріалів замовника або пере публікація історії замовника – 200 грн.
  • Публікація в стрічці на базі матеріалів замовника – 300 грн.
  • Публікація в стрічці з самостійною підготовкою матеріалів – від 500 грн.

Оплата

Оплата рекламних публікацій здійснюється в безготівковій формі на розрахунковий рахунок ФОП.

Замовити рекламу в «Файна Таун»: звертатись в Telegram або через форму Контакти.