Закритий чат «Файна Таун»

Закритий чат «Файна Таун»

На прохання мешканців «Файна Таун» ІГ підготувала до запуску Закритий чат (потрібно більше чатів богу чатів).

Навіщо ще один чат?

Закритий чат (закрита група) потрібен для спілкування між мешканцями «Файна Таун», а також для обговорення питань, проблем та пропозицій, пов’язаних із комплексом. Чат від початку закритий, і потрапити до нього можуть лише реальні мешканці після ретельної перевірки. У чаті не буде рекламників, сторонніх осіб без імені, шахраїв (ми всі пам’ятаємо недавні ситуації з Максимами та Олександрами). До групи потрапляють лише мешканці будинків, які введені в експлуатацію після оформлення права власності (або попереднього договору щодо відтерміновування).

І ще. Тепер доступ до «Барахолки» (група обміну товарами та послугами між сусідами) мають лише учасники Закритого чату. Багато інших чатів «Файна Таун» також обмежили доступ для сторонніх, а участь у Закритому чаті є перепусткою. Учасники Закритого чату можуть публікувати відгуки у групі «Ремонт». Тільки учасники Закритого чату можуть залишати відгуки у Рейтингу. У Закритому чаті можна знайти сусідів по поверху/стояку/під’їзду.

Що буде у Закритому чаті?

У закритій групі обговорюються питання, пов’язані з життям комплексу, які не хотілося б виносити на загал для сторонніх осіб. Також публікуються звіти ІГ про зустрічі з КК або керівництвом КАН, якщо йдеться про теми, призначені лише для мешканців. Додатково, в чаті проводиться анкетування мешканців та збирання питань та відгуків для майбутніх зустрічей з КК. І головне – у Закритому чаті проводяться опитування та голосування з важливих питань, пов’язаних із поточною ситуацією або подальшим розвитком «Файну Таун». Результати голосувань реальних підтверджених мешканців будуть вагомим аргументом під час спілкування ІГ з КК.

Хто буде у групі?

  • Власники нерухомості у «Файні Таун»;
  • Мешканці, які купили квартиру в «Файні Таун» на умовах розстрочки;
  • Учасники ІГ як адміністратори та модератори;
  • За заявкою власника в чат можуть додаватися інші члени сім’ї з тієї ж квартири або квартиронаймачі. Ця категорія учасників не матиме права голосу у голосуваннях, оскільки рішення може приймати лише власник.

Чому у групі не буде інвесторів?

Тому є кілька причин:

  • Не всі інвестори зрештою стануть власниками нерухомості у «Файні Таун». Багато хто продасть квартири.
  • До моменту набуття права власності інвестор не є учасником ОСББ і не може брати участі в голосуваннях.

Проте інвестори не залишаться забутими. Вони й надалі зможуть спілкуватися в Офіційному чаті «Файна Таун» та у чатах своїх черг. У міру появи інформації, важливої ​​для інвесторів, ІГ публікує її у загальному чаті та на сайті.

Як потрапити до Закритого чату?

Доступ до Закритого чату суворо контролюється з метою недопущення сторонніх осіб. Тому кожен претендент на участь у чаті проходитиме онлайн-перевірку на причетність до «Файну Таун». Для перевірки необхідно буде підтвердити факт володіння нерухомістю в комплексі. Для цього необхідно надіслати заявку на вступ користувачеві @FaynaChecker. До заявки необхідно прикріпити копію одного з наступних документів:

  • або скан (або фотографію) сторінки договору купівлі-продажу, де чітко видно номер договору та повну адресу нерухомості (персональні дані обов’язково! потрібно замазати). При покупці квартири на умовах розстрочки можна надсилати зображення попереднього договору купівлі-продажу.
  • або скан (або фотографію) витягу з реєстру прав власності, де чітко видно номер виписки та повну адресу нерухомості (персональні дані обов’язково! потрібно замазати).
  • або повний! скріншот із додатка КАН, де вказана підтверджена адреса власника.

Щоб додати претендента до закритої групи в деяких випадках (залежно від налаштувань приватності користувача) може знадобитися додавання FaynaChecker до контактів. При направленні скана або фото з персональними даними такі скани або фото будуть видалятися в обох сторін і не будуть оброблятися. ІГ не збирає та не зберігає персональні дані фізичних осіб!

Які дані ми зберігаємо?

ІГ не зберігає жодних копій надісланих документів. Всі документи з чату з користувачем @FaynaChecker за бажанням можуть бути видалені самим учасником після перевірки та додавання до закритої групи. ІГ зберігає лише ім’я та нік користувача в Telegram та адресу у форматі будинок-квартира для ідентифікації у процесі голосувань.