«Смерчі» ─ український трейлер фільму

Влітку в український прокат вийде фільм «Смерчі». Це трилер з матінкою-природою в головній ролі. Його створили продюсери стрічок «Парк Юрського періоду», «Джейсон Борн» та «Індіана Джонс». Це сучасна версія блокбастера 1996 року «Смерч».

Фільм «Смерчі» розповідає про Кейт Купер – колишню мисливицю за смерчами. Її переслідують спогади з минулого про катастрофічну зустріч з торнадо під час навчання в коледжі. Зараз Кейт живе у Нью-Йорку в цілковитій безпеці й вивчає моделі торнадо лише на моніторах комп’ютерів. Аж раптом її друг Хаві заманює дівчину назад на відкриті рівнини, щоб випробувати нову революційну систему стеження за торнадо.

Там Кейт знайомиться з Тайлером Овенсом, чарівною і безрозсудною суперзіркою соціальних мереж. Разом зі своєю невгамовною командою Тайлер показує підписникам пригоди мисливців за смерчами. І що небезпечніші перегони, то краще. Коли сезон смерчів посилюється, з’являються жахливі явища, небачені раніше. Опинившись на шляху кількох штормових систем, що насуваються на центральну Оклахому, Кейт, Тайлер та їхні команди змушені боротися за власні життя.

Фільм «Смерчі» зняв режисер Лі Айзек Чанґ (серіал «Мандалорець»). Головні ролі в екшені про могутні сили природи виконали Дейзі Едґар-Джонс, Ґлен Павелл («Люблю тебе ненавидіти», «Топ Ґан: Меверік»), Ентоні Рамос («Народження зірки»), Брендон Переа, Саша Лейн, Деріл Мак-Кормак, Кірнан Шіпка, Нік Додані, Мора Тінрі.

Фільм «Смерчі» вийде в прокат в кінотеатрах України з 18 липня 2024 року.