Оптимізація чатів «Файна Таун»: боротьба із флудом, додаткові платні послуги та загальний суспільний проєкт

Друзі! Цей день настав!

Відсьогодні вносяться кардинальні зміни в роботу Офіційного та Закритого чатів «Файна Таун». Ми займалися розробкою та тестуванням нових функціональних можливостей протягом кількох місяців із залученням провідних розробників – мешканців комплексу. І сьогодні нарешті запускаємо «Файні чати 2.0». Відразу перепрошуємо, якщо через баги у вас виникнуть деякі незручності при роботі з чатами. Ми їх обов’язково знайдемо та усунемо.

Відразу хочемо пояснити, що і навіщо відбувається

Інколи в чатах спостерігається занадто висока активність користувачів, а обговорення виходить за межі тем, пов’язаних із «Файна Таун». Інколи це навіть може переростати у флуд чи образи. Ми всі пам’ятаємо такі випадки. На жаль, модератори не завжди можуть оперативно відстежити початок переходу дискусії у флуд та обмежити гарячі голови. І тепер ми знайшли дієвий спосіб боротьби з такими явищами. Крім того, наш підхід принесе додаткові вигоді й бонуси. А тепер розглянемо докладніше

Тепер кожне повідомлення в чаті справді буде мати цінність

Головне нововведення – віднині в чатах з’являються додаткові платні функції. Як ви знаєте, вже протягом приблизно року в чатах публікується реклама – представники бізнесу та комерції можуть розмістити оголошення на платній основі. Ми пішли далі й запроваджуємо платні публікації для всіх учасників чатів.

Фактично, мова йде про запровадження абонплати на користування чатами. Кожний учасник може купити абонемент на певну кількість публікацій в чаті протягом місяця. Після вичерпання оплачених публікацій користувач не зможе робити нові дописи. Тому кожна публікація матиме свою конкретно виражену цінність, а учасники чатів не будуть використовувати обмежений запас публікацій на порожні теревені. Отже, флуд буде подолано!

Відразу хочемо заспокоїти тих, хто звик робити багато публікацій. Ми розробили гнучку систему тарифів для різних потреб (з опціональними додатковими публікаціями, стікерами та відзнаками). І ще є окремий преміальний тариф для… найбільш активного користувача.

Тарифи

Повний перелік тарифів буде опублікований в чатах. Передбачені пільги для учасників обох чатів та сімейні тарифи. Поки що лише можемо зазначити, що вартість базового абонемента на публікації в одному чаті буде прив’язана до розміру мінімальної заробітної через відповідний коефіцієнт – 0,015 (100,50 грн станом на час запуску).

Оплата абонплати здійснюватиметься безготівковим способом на розрахунковий рахунок або карту ФОП зі сплатою податків, передбачених українським законодавством.

Тарифи на користування Закритим чатом:

Бомж – безкоштовно
Безкоштовно можна лише читати те, що пишуть інші користувачі.

Інвестор – 100 грн/міс
Підписник може спілкуватись з іншими учасниками чату стосовно будь-яких питань, пов’язаних з ЖК «Файна Таун», будинком чи квартирою. Ліміт – 50 повідомлень.

Ремонтник – 200 грн/міс
Можливості тарифу «Інвестор» + можливість публікувати фото та відео. Ліміт – 70 повідомлень.

Новосел – 400 грн/міс
Можливості тарифу «Ремонтник» + можливість ставити питання представнику УК для оперативного усунення проблем, але лише по буднях з 9 до 18 години. Ліміт – 100 повідомлень.

Житель – 600 грн/міс
Можливості тарифу «Новосел» + можливість писати головному інженеру, але лише з технічних питань. Ліміт – 110 повідомлень.

Вибагливий Житель – 800 грн/міс
Можливості тарифу «Житель» + можливість писати голові Асоціації ОСББ, але лише 1 раз на місяць. Ліміт – 111 повідомлень.

Пильний Житель – 1000 грн/міс
Можливості тарифу «Вибагливий Житель» + можливість надіслати повідомлення голові служби охорони. Ліміт – 112 повідомлень (кожне наступне звернення до голови служби охорони оплачується додатково по 300 грн).

Додатковий пакет ФТ+ – 100 грн/міс
Додаткові 100 повідомлень в чат понад оплаченим пакетом. Надається не більше 3 разів на місяць. Лише одному учаснику чату виділено 5 додаткових пакетів на місяць – за нестримну пристрасть до спілкування.

Додатковий пакет Oops!…I Did It Again – 100 грн
Якщо учасник Закритого чату за власною ініціативою покинув чат, а потім знову бажає повернутись, то кожне таке повернення оплачується додатково.

Додатковий пакет «Хто всі ці люди?» – 10 000 грн
Дає право запросити на зустріч учасників ІГ для особистого спілкування. Замовник пакета додатково зобов’язується забронювати перголу в зоні барбекю та закупити їжу й напої.

Додатковий пакет «Я звісно не спеціаліст, але…» – 40 000 грн
Можливість повчити архітекторів, як правильно проєктувати. Ліміт – 1 повідомлення. Доступ до пакета надається після підтвердження наявності чинного договору страхування життя та здоров’я.

Реквізити для оплати тарифів.

Навіщо

В учасників чатів можуть виникнути цілком слушні питання з приводу запровадження абонплати в чатах. Спробуємо коротко дати відповіді на найпоширеніші з них:

    1. Навіщо бути учасником платного чату, якщо можна створити альтернативний безплатний?

По-перше, лише учасники Закритого чату «Файна Таун» можуть користуватися розгалуженою мережею інших чатів комплексу. Мова про Барахолку, Ремонт, Авточат, Кавоманів та безліч інших тематичних чатів, створених для мешканців з різноманітними смаками та інтересами. Отже, платні чати – це як ключ, що відкриває безліч інших безплатних дверей.

По-друге, Чати Файна Таун – це більше, ніж просто чати. Це ком’юніті інвесторів, мешканців та творців, які спільними зусиллями створюють неповторну атмосферу спілкування. Жоден інший чат не зможе відтворити цей виплеканий роками колектив. Всі інші чати після цього будуть виглядати як недолугі підробки.

    1. Куди підуть зібрані гроші?

Кошти, які залишаться після сплати податків, підуть на фінансування суспільного простору «Файна Таун». І про це ми докладніше розповімо далі.

Суспільний проєкт «Файна Таун»

В міру розростання комплексу в ньому з’являється все більше людей з різноманітними інтересами. І для них планується організувати новий майданчик для нетривіального дозвілля. Щось на кшталт зони відпочинку біля басейну, зони барбекю та спортивних майданчиків, але ще краще та різноманітніше. Без обмежень! Але в рамках українського законодавства та правил безпеки.

Новий суспільний простір отримав назву «Червона Зона», оскільки Червоної кімнати вже недостатньо, щоб вмістити всіх охочих. Саме в «Червоній Зоні» мешканці комплексу зможуть розкрити свої потаємні бажання та займатись тим, що приносить їм справжнє задоволення, не звертаючи при цьому увагу на інших. Якщо є охочі, тут можна влаштувати тир, сцену для виступу стендап-коміків або клуб нудистів. Крім того, саме в «Червоній Зоні» ми передбачили місце для витрушування килимів та годування голубів. Ми відкриті й до інших пропозицій. Залишайте свої побажання та відгуки в коментарях.

І останнє. Не вірте всьому, що ви читаєте в інтернеті 1 квітня. ? Як і минулого року, матеріал є вигадкою автора й аж ніяк не висвітлює справжні плани ІГ. Хоча хто знає…