«Файна Таун» розпочав продаж квартир 3-ї черги. Знижки до 10%

Відділ продажів ЖК «Файна Таун» розпочав довгоочікувані продажі квартир 3-ї черги житлового комплексу. Для тих, хто поквапиться із покупкою квартири, передбачені знижки.

Будівництво третьої черги ЖК «Файна Таун» розпочалося ще кілька місяців тому. Наразі вже зведено кілька поверхів. Тож охочі купити квартиру у «Файна Таун» вже можуть оцінити, де стоять будинки й наскільки зручно їм добиратиметься до навколишніх вулиць або до метро «Нивки».

Третя черга ЖК «Файна Таун» складається з двох будинків, які розділені на 7 окремих секцій. При цьому 6 секцій мають по 9 поверхів, а ще одна секція є 16-поверховою. У початковій версії проєкту 16-поверхового будинку не було. Але через високий попит на квартири на 13-16 поверхах було вирішено змінити генплан та додати один будинок із великою кількістю поверхів. У всіх будинках 3-ї черги сукупно передбачено будівництво 279 квартир. Як зазначає забудовник, попри збільшення кількості поверхів у черзі, кількість квартир залишилася незмінною. Цього вдалося досягти шляхом включення до проєкту квартир із великим метражем.

«Файна Таун» розпочав продаж квартир 3-ї черги. Знижки до 10%

Згідно з проєктом житлового комплексу, третя черга буде сусідити зі школою та спортивними майданчиками. У дворі розташується зелена зона з дитячим майданчиком. За зовнішнім периметром передбачені гостьові паркування.

Ціни на квартири третьої черги «Файна Таун» зараз знаходяться в діапазоні від $1170 до $1265 за один квадратний метр. Це базова ціна, яка може бути скоригована, залежно від деяких факторів. Наприклад, за великого початкового внеску пропонуються невеликі знижки – буквально на кілька відсотків. Окрім того, до 24 грудня діє акція. У зв’язку з відкриттям продаж квартир 3-ї черги пропонується збільшена знижка — до 10% на будь-яку обрану квартиру. Квартири на верхніх поверхах продаються лише за умов повної передоплати.

Також пропонуємо для ознайомлення деякі варіанти планування квартир третьої черги ЖК «Файна Таун». Але це далеко не повний список доступних варіантів. Для ознайомлення з усіма доступними плануваннями слід звертатися до Відділу продажу.