ЖК «Файна Таун» розташувався на правому березі Києва

Для тих, хто уподобав житловий комплекс «Комфорт Таун», але віддає перевагу правому берегу Києва, з’явилася гідна альтернатива. Житловий масив Нивки дав притулок новому великому житловому комплексу «Файна Таун», який є братом «Комфорт Тауна» і розташований на правому березі. Крім того, при розробці ЖК «Файна Таун» було враховано виявлені в процесі експлуатації недоліки.

ЖК «Файна Таун» розташувався у кварталі, що формується вулицями Салютна, Щербаківського, Естонська та Туполєва. До метро «Нивки» – близько 10-15 хвилин пішки. Фактично комплекс займатиме площу близько 54 га, де планується розмістити близько 90 будинків. Сумарно тут буде близько 8,5 тис. квартир, а населення становитиме близько 20 тис. осіб – можна порівняти з населенням невеликого районного центру. Землю під забудову замовнику будівництва було виділено в оренду терміном на 10 років – Рішенням депутатів КМР 674/1678 від 20.12.2016 року.

Квартири Файна Таун

Причому квартири ЖК «Файна Таун» класифікуються не за кількістю кімнат, як звикли в Україні, а за кількістю спалень – як у Європі та США. Такий підхід передбачає, що спальня призначена в основному для сну, а тому має невелику площу – близько 10-12 м2. В той самий час, у всіх квартирах передбачена велика вітальня, де збираються і проводять разом час всі мешканці квартири. Квартири на 2 та 3 спальні відразу проектуються з двома санвузлами (досить великими). У більшості планувань передбачені вбиральні. Докладніше про квартири та планування буде розказано в одному з наступних матеріалів.

ЖК «Файна Таун» розташувався на правому березі Києва

Але розташування, будинки та квартири – це далеко не єдині переваги ЖК «Файна Таун».

“Ми будуємо не просто квадратні метри, ми будуємо комфортне середовище для життя”, – заявляє девелопер KAN Development.

І це справді так. На відміну від більшості новобудов Києва, які нагадують швидше висотні шпаківні, розташовані одна біля одної, для ЖК «Файна Таун» обрано інший підхід. Тут превалює мало- та середньоповерхова забудова. Згідно з проектом, більшість будинків має 6-9 поверхів. Передбачено кілька 16-ти поверхових будинків. Але також будуть і будинки з 2 та 4 поверхами.

Містечко Файна Таун

Крім того, ЖК «Файна Таун» – це ціле житлове містечко із зеленими зонами, дитячими та спортивними майданчиками, променадами, велосипедними доріжками, кафе та ресторанами, школами, дитячими садочками та навіть фонтанами та зонами для барбекю. Тут навіть буде власна котельня, незалежна від міських комунальних служб. Усі перші поверхи будинків відведено під комерційні зони: магазини, кафе, ресторани, офіси. Проект також передбачає будівництво торгового центру, спортивного клубу з басейном та кількох багаторівневих паркінгів (на додаток до гостьових парковок біля будинків). При проектуванні ЖК «Файна Таун» перевагу віддали так званим «відкритим кварталам». За задумом, вони заповнені вільним простором та сонячним світлом. Внутрішні двори будинків віддані виключно мешканцям, тут нема машин. Автомобільний потік та парковки розташовані окремо.

Ще одна особливість ЖК «Файна Таун» – перша в Україні розумна вулиця. В рамках забудови планується повністю переобладнати вулицю Салютну та зробити її більш функціональною. Вона отримає високі вітрини фасадів будівель, лавочки з інтегрованими роз’ємами для заряджання мобільних гаджетів, зарядні станції для електромобілів, розумні системи освітлення та спостереження та багато іншого. Крім того, у ЖК «Файна Таун» буде багато зелені. Забудовник обіцяє висадити близько 4000 кущів та 900 дерев. Додатково буде збережено наявну ялинкову алею з десятків дорослих дерев.

Ціна Файна Таун

І наостанок розповімо про ціни на квартири та квадратні метри у ЖК «Файна Таун». Початково рекламована вартість квадратного метра близько $700 була доступна на початковому етапі продажів і при певному збігу обставин, включаючи акції. Фактично, як правило, вартість квадратного метра починалася з позначки в $800. А в деяких випадках вона могла сягати $1000 для окремих планувань. Незабаром після початку продажів почалося зростання цін навіть у доларовому еквіваленті. При старті продажів 2-ї черги ціна за квадратний метр здебільшого стартувала з позначки $900. На квартири в третій черзі ціна квадратного метра перевищує $1000. Ймовірно, вартість житла у подальших чергах будівництва поступово збільшуватиметься. Про це буде розповідатися в одному з наступних матеріалів. Так що підписуйтесь на розсилку, щоб залишатися в курсі появи нових статей.