«Дюна: Частина друга» ─ український трейлер бойовика від режисера Дені Вільньова

Кіностудія Warner Bros. Pictures оприлюднила український трейлер фантастичного пригодницького бойовика «Дюна: Частина друга».

Перша частина «Дюни» Дені Вільньова закінчилася на півслові і явно вимагала продовження. На щастя, касові збори «Дюни» дозволили продюсерам дати сиквелу «зелене світло».

«Дюна: Частина друга» зосередиться на долі Пола Атрейдеса, а також його взаєминах з Чані. Крім того, у другій «Дюні» очікується поява нових, знакових для літературного першоджерела персонажів. Ну і, звичайно, яка ж «Дюна» без гігантських черв’яків.

«Дюна: Частина друга» розкаже про міфічну подорож Пола Атріда та фременів на шляху помсти заколотникам, які знищили його родину. Між коханням усього свого життя та долею відомого всесвіту він обирає боротьбу проти жахливого майбутнього, яке лиш він може передбачити.

Головні ролі в фільмі «Дюна: Частина друга» виконали Тімоті Шаламе («Вонка», «Інтерстеллар»), Зендея («Людина-павук: Додому шляху нема»), Ребекка Ферґюсон («Місія неможлива: Розплата»), Джош Бролін, Остін Батлер, Флоренс П‘ю, Дейв Батіста, Крістофер Вокен, Стівен Маккінлі Гендерсон, Леа Сейду, Стелл. Режисером став Дені Вільньов («Той, хто біжить по лезу 2049», «Прибуття», «Сікаріо»). Музику для другої «Дюни» написав Ганс Ціммер («Інтерстеллар», «Початок»).

Фільм «Дюна: Частина друга» вийде в прокат в Україні 02 листопада 2023 року.

«Дюна: Частина друга» ─ український трейлер бойовика від режисера Дені Вільньова