Дитячий майданчик «Файна Таун» виграв архітектурну нагороду 2ACAA-2021

Дитячий майданчик ЖК «Файна Таун» прийняв участь в міжнародному архітектурному конкурсі 2ACAA. Завдяки цікавим ідеям та чудовій реалізації майданчик виграв перше місце в категорії «Міські проєкти».

2ACAA (2A Annual Continental Architectural Awards) — це серія архітектурних нагород, яка була розроблена, щоб відзначити значний архітектурний внесок різних організацій та окремих осіб у всьому світі. Конкурс було засновано в 2015 році та проводиться щорічно.

Дитячий майданчик у «Файна Таун» — це спільний проєкт девелопера KAN, архітектурної компанії Archimatika та агентства обладнання дитячих майданчиків Hip Park. Компанія Archimatika розробила загальну ідею проєкту ЖК, благоустрою та ідею майданчиків. А потім фахівці Hip Park, відповідно до концепції та зовнішнього дизайну, розробили обладнання для дитячих майданчиків. Перед авторами проєкту стояло завдання – створити великий ігровий комплекс у стилі мотузкового парку з підвісними містками. Цільова аудиторія – діти від 6 років та дорослі.

Дитячий майданчик «Файна Таун» виграв архітектурну нагороду 2ACAA-2021

Ігровий комплекс розмістився у дворах 1-ї та 2-ї черг ЖК. Він включає містки, вежі, дерев’яний пагорб із тунелем та гірки. І це найвищий дитячий майданчик України. На створення ігрового комплексу пішло 8 місяців. І тепер він є однією з прикрас «Файна Таун», яка викликає захоплення у дітей та дорослих. Експерти 2ACAA також високо оцінили дитячий майданчик «Файна Таун» та присудили йому перше місце. Вітаю авторів проєкту!

Фото: Hip Park