«Файна Таун» 2021: Підсумки року

Добігає кінця 2021 рік, і настав час підбити його підсумки. Цей рік виявився багатим на події для комплексу та його мешканців. Більшість подій була приємною. Згадаймо їх.

2021 рік розпочався з невеликої затримки із введенням в експлуатацію 3-ї черги «Файна Таун». Виною тому стала «реформа» ДАБІ. Але потім забудовник взяв високий темп та встиг здати чимало об’єктів.

Так, у березні 2021 року вдалося ввести в експлуатацію 3-ю чергу «Файна Таун». Усього через місяць – у квітні – було здано 4-ту чергу комплексу. У липні успішно пройшло введення в експлуатацію 5-ї черги. А у грудні радісну новину про введення в експлуатацію отримали й інвестори 6-ї черги. Разом – ЧОТИРИ черги за один рік!

Але 2021 порадував мешканців «Файна Таун» не тільки запуском нових черг. Навесні на території комплексу відкрилася зона барбекю, а початку літа – власний басейн. Після безлічі перипетій у «Файні Таун» знову з’явився поштамат «Нової пошти». Восени почала працювати власна котельня. Також відкрилися спортивні майданчики. І ще протягом року у комплексі відкривалася нова комерція.

Закінчується 2021 на позитивній ноті! Як нещодавно стало відомо, дитячий майданчик «Файна Таун» виграв архітектурну нагороду 2ACAA-2021.

Будемо сподіватися, що наступний 2022 рік принесе не менше приємних вражень інвесторам та мешканцям «Файна Таун»!