6-а черга «Файна Таун» введена в експлуатацію

2021 рік вже приніс безліч чудових новин для інвесторів ЖК «Файна Таун» і продовжує радувати. На додаток до 3-ї, 4-ї та 5-ї черг компанії KAN цього року вдалося ввести в експлуатацію ще й будинки 6-ї черги. На Порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва вже є Сертифікати готовності для будинків №31, 32 та 33.

Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ) оперативно розглянула питання введення в експлуатацію. Від завантаження необхідних документів в систему до отримання Сертифіката пройшло всього 4 дні. При цьому 6-ту чергу «Файна Таун» введено в експлуатацію на 5 місяців раніше обіцяного терміну.

6-а черга «Файна Таун» введена в експлуатацію

Тепер, після введення в експлуатацію, незабаром очікуються й наступні приємні події. Наприклад, відкриється для доступу та прогулянок нова територія – двори будинків 6-ї черги. Також незабаром має розпочатися етап переглядів квартир.

Також після введення в експлуатацію запускаються інші етапи, що передують отриманню довгоочікуваних ключів. Тепер забудовник може надавати документи на отримання поштової адреси. Як правило, цей процес триває 1-3 місяці. За цей час інвестори матимуть змогу переглянути свої квартири.

Вже після отримання поштової адреси розпочнеться етап оформлення квартир на Фонд та оцінки квартир. Водночас відбуватимуться консультації інвесторів. Цей етап може тривати ще близько 1-2 місяців.

І лише після цього настане черга оформлення права власності на квартири. Залежно від бюрократичної тяганини, новорічних свят, можливих локдаунів та особливостей проходження ретроградним Меркурієм знака Козерога, підготовчі етапи триватимуть близько 4-6 місяців. Так що навесні-літом 2022 року інвестори 6-ї черги вже можуть змінити статус на власників квартир у «Файні Таун».

Вітаю інвесторів 6-ї черги «Файні Таун»!