Вже у квітні почнется видача ключів від квартир інвесторам 7-ї черги «Файна Таун»

Настала довгоочікувана подія для інвесторів 7-ї черги ЖК «Файна Таун» – вони вже скоро зможуть оформити право власності та отримати ключі від своїх квартир. Стало відомо, що процес підписання договорів та видача ключів розпочнеться на початку квітня.

Це радісна новина для тих, хто чекав свого житла протягом кількох років і переживав за долю проєкту в умовах війни, що досі триває. Чудово, що забудовник «КАН Девелопмент» продовжує будівництво та виконує свої зобов’язання навіть в часи війни.

Тепер інвесторам 7-ї черги «Файна Таун» слід готуватися до проведення ремонту. Це важкий та нервовий процес, який необхідно пережити перед заселенням та облаштуванням своїх квартир. Нагадаємо інвесторам, що знайти виконавців ремонту вони можуть в чаті «Файна Таун ремонт» та в нашому файному Рейтингу.

І додатково нові власники квартир можуть розраховувати на допомогу та підтримку інших мешканців комплексу, які об’єднані у Закритому чаті – спеціальній платформі для спілкування сусідів. Отримати доступ до Закритого чату можна відразу після отримання ключів від квартири.