В ЖК «Файна Таун» з’явиться новий великий майданчик для вигулу собак – з кількома сюрпризами

Після численних багатоденних обговорень в чатах мешканців та багаторазових звернень власників тварин, забудовник погодився пришвидшити будівництво постійного майданчика для вигулу домашніх тварин. Він замінить нинішній тимчасовий майданчик для вигулу собак, який викликав багато нарікань серед мешканців.

Мені вдалося поспілкуватися з обізнаними особами та дізнатись плани забудовника щодо постійного майданчика. Як це часто буває в «Файна Таун» (згадаємо, наприклад, басейн та зону барбекю), нас чекають цікаві та приємні сюрпризи. Хоче деякі новини не всім припадуть до душі. Розглянемо докладніше.

Багато хто з мешканців, і не лише власники собак, критикували нинішній тимчасовий майданчик. Забудовник дослухався до думки власників собак, врахував деякі зауваження та вирішив внести корективи в плани щодо будівництва постійного майданчика для вигулу собак. Як вже було сказано вище, його збудують раніше. Фактично, роботи вже почались, щоб встигнути все зробити до літнього сезону, і песикам не було спекотно під час вигулу. Ба більше, згідно з оновленим планом, майданчик для вигулу собак стане більшим, ніж планувалося спочатку. Як виявилось, багато сімей в «Файна Таун» мають пухнастиків, тому їм треба більше місця для вигулу.

Майданчик для вигулу собак замість паркінга

Отже, архітектори збільшили розміри майданчика. Ця новина порадує власників собак, та може засмутити багатьох інших. Оскільки територія комплексу обмежена, а майданчик планувалося будувати між двома майбутніми багаторівневими паркінгами, то розширити майданчик для вигулу собак вдалося лише за рахунок території, яку раніше планувалося виділити під будівництво одного з наземних багаторівневих паркінгів. Такому дивному рішенню є відразу дві причини, пояснюють високопосадовці забудовника. Наразі мало охочих придбати паркомісце в наземному паркінгу, про що свідчить кількість заявок від мешканців. А по-друге, як довели численні гарячі суперечки в чатах, живі песики важливіші за залізних коней. Саме тема вигулу собак збирає найбільше обговорень в чатах, отже вона – в пріоритеті.

Завдяки жертві у вигляді паркінгу, територію майданчика вдалося збільшити відразу у 12 разів. А завдяки цьому знайшлося місце для додаткового обладнання та зон відпочинку. Тепер це буде не просто майданчик. В проєкті ─ цілий парк розваг для ваших пухнастих друзів! Це чудова новина для власників! Але, як і у медалі, у неї є друга сторона.

Отже, новий постійний майданчик для вигулу собак стане просторішим, зручнішим для песиків та їхніх власників, а також інноваційнішим. Та… платним. Так, за комфорт треба платити, але воно того вартує, запевняють автори проєкту.

Платний майданчик

Утримання такого майданчика (про його особливості я розповім далі) вимагатиме додаткових ресурсів, тому користування майданчиком – буде платним для власників собак. Наразі ще вирішується питання щодо умов та суми плати.

Розглядається варіант включення фіксованої суми в щомісячний рахунок на оплату житлово-комунальних послуг АОСББ «Файна Таун» виключно для власників собак, а не всіх мешканців. Або як альтернатива – зробити вхід на майданчик платним (разово чи за місячним абонементом, як в басейні). Наразі основним варіантом розглядається перший – включення плати в рахунок на оплату комуналки. Це стимулюватиме власників тварин вигулювати собак саме на майданчику, а не на зелених газонах, що наразі викликає чимало критики з боку інших мешканців.

З поганими новинами покінчено, тепер зосереджуся на сюрпризах, які підготували архітектори для пухнастиків та їхніх власників.

Майданчик для вигулу собак: круті особливості та можливості

Майданчик для вигулу собак буде обладнаний всім необхідним для активного відпочинку вашого песика: тунелі, гірки, перешкоди, іграшки для жування та окрема зона для справляння фізіологічних потреб. Багато з перерахованого можна зустріти на інших майданчиках, але архітектори «Файна Таун» не були б собою, якщо не зробили неочікуваний сюрприз. І ним (одним з декількох) буде окремий басейн для собак!

Отже, ваш песик зможе помити лапки чи охолонути в літню спеку прямо на майданчику для вигулу собак. Звісно, це буде не басейн в класичному розумінні. Скоріше мова йде про невеличке озерце. Але воно буде спеціально обладнане для комфорту та безпеки. Воду планують спеціальним чином очищувати, щоб вона не застоювалася та була безпечною для здоров’я собак.

«Ми вирішили піти на цей крок, адже наші собаки – це повноправні члени сім’ї, і вони заслуговують на комфорт не менше, ніж ми з вами», – заявив один з провідних архітекторів, який сам є власником собаки.

Другий сюрприз – це відокремлена територія для проведення змагань та свиставок собак. Щомісяця УК буде влаштовувати різноманітні змагання. Вони виявлятимуть найшвидших, найрозумніших та найгарніших собак. Так що ваш песик може стати справжнім чемпіоном!

Але це ще не все! Майданчик облаштований так, що собаки можуть вільно гуляти, а їхні власники – спостерігати за ними зі спеціальної кав’ярні, розташованої поруч. Так, у нас з’явиться ще одна кав’ярня. Але непроста. Окрім традиційного меню (кава, чай, випічка) вона також запропонує в роздріб смаколики для тварин та все необхідне для вигулу. Отже, власники тварин зможуть спостерігати за розвагами своїх улюбленців, перебуваючи в тіні та комфорті й насолоджуючись кавою.

Окрема доріжка

До майданчика вестиме окрема доріжка від будинків (але не від кожного будинку). Завдяки цьому зможуть не перетинатись власники собак та потоки людей, які не є фанатами тварин. Отже, буде менше приводів для конфліктів. Нині про цю стежку відомо мало, але архітектори обіцяють, що вона буде підсвічено, інноваційною та безбар’єрною. Проте собаки не будуть виходити за її межі завдяки направленим ультразвуковим випромінювачам по її краях. Так що власники зможуть спустити песика з повідця та відправити його гуляти в напрямку майданчика самостійно, не переживаючи, що він заблукає чи до когось побіжить. А ще стежка матиме підігрів, що взимку лапи не мерзли.

І це ще далеко не всі цікавинки та інновації, які запланували для майданчика та стежки до нього. Варто очікувати на додаткові сюрпризи.

Так що приготуйтеся до безтурботного та активного відпочинку для ваших пухнастих друзів прямо у нашому житловому комплексі. Це буде весело, це буде енергійно, і це буде… прямо під вашим вікном!

Ще одне. Не вірте всьому, що ви читаєте в інтернеті 1 квітня. Як і минулого року, матеріал є вигадкою автора й аж ніяк не висвітлює справжні плани забудовника чи Управляючої. Хоча хто знає…