«Моє прекрасне весілля» ─ романтична комедія вийде в прокат 1 лютого

Невдовзі українські глядачі зможуть подивитись в кінотеатрах продовження однієї з найуспішніших романтичних комедій останніх часів — «Моє прекрасне весілля». Перша стрічка франшизи, заснованої на бестселері «Моє прекрасне нещастя» американської письменниці Джеймі Макгвайр, вийшла на екрани весною 2023 року. Тоді ж було заявлено, що історія отримає продовження.

Сюжет першої стрічки стосувався «поганого хлопця» Тревіса та зразкової першокурсниці коледжу Еббі. Ночі він проводить у підпільних боксерських поєдинках, а дні — у ролі головного красунчика кампусу коледжу. Але Еббі не хоче мати нічого спільного з Тревісом. Заінтригований опором Еббі, Тревіс пропонує їй просте парі: якщо він програє свій наступний бій, він повинен утримуватися від сексу протягом місяця. Якщо він виграє, Еббі має прожити в його квартирі стільки ж часу. У будь-якому випадку, Тревіс уявлення не має, що темне минуле Еббі ось-ось випливе, і, можливо, він нарешті зустрів свою пару.

Сюжет фільму «Моє прекрасне весілля» розпочинається рівно на тому місці, де закінчилася перша частина. У стрічці покажуть, як Еббі та Тревіс, які прокинулись після божевільної ночі в Лас-Вегасі виявляють, що одружені. Вони вирушають до Мексики на «медовий місяць» із друзями та родиною. Але звісно, все піде зовсім не за планом неочікуваних «молодят». На пару чекають нові сюрпризи, смішні історії та можливий хепі-енд…

Головні ролі у фільмі «Моє прекрасне весілля» грають Ділан Спроус (шоу «Чаклуни з Веверлі Плейс», «Ханна Монтана», «Після сварки» та «Дружина астронавта») та Вірджинія Гарднер («Хелловін», «Падіння», «Побачення на Венері»). До своїх ролей повернуться зірки першої частини: Остін Норт (шоу «Я цього не робив», «Зовнішні береги»), Лібе Барер (шоу «Підлий Піт»), Роб Естес (шоу «Мелроуз-Плейс») та інші. Режисером знову виступив Роджер Камбл («Після сварки», «Жорстокі наміри»), який знімав фільм за сценарієм авторки оригінальної книжкової серії.

Фільм «Моє прекрасне весілля» вийде в Український прокат 1 лютого 2024 року.

«Моє прекрасне весілля» ─ романтична комедія вийде в прокат 1 лютого