«Конотопська Відьма» ─ трейлер фільму жахів про утилізацію біосміття на теренах України

Творці анімації «Мавка. Лісова пісня» підготували актуальний фільм «Конотопська Відьма», події якого розгортаються під час повномасштабного вторгнення росії в Україну. Це своєрідний фільм-помста, що відтворює думки багатьох українців.

Фільм «Конотопська Відьма» розповідає про прадавню відьму з Конотопу, яка закохалась у звичайного хлопця та давно зреклася своїх відьомських сил. Проте життя бентежне, й складається не так, як хотілося. Після того, як із початком війни російські окупанти захоплюють місто і жорстоко вбивають її коханого, Відьма вирішує помститися. Вона повертає свої сили й валить жахливі та криваві кари на голови та інші частини тіл убивць її нареченого. Ніхто з окупантів не вийде живим з української землі.

Автором ідеї та сценаристом фільму жахів «Конотопська Відьма» виступив Ярослав Войцешек, режисером картини став Андрій Колесник, для якого стрічка є повнометражним кінодебютом. Продюсеркою фільму стала Ірина Костюк («Скажене весілля», «Мавка. Лісова пісня»). Необхідного саспенсу фільму надає музика, яку спеціально для фільму створив талановитий композитор Олександр Чорний.

Головну роль у фільмі «Конотопська Відьма» виконала акторка Тетяна Малкова («Смак свободи», «Моя улюблена Страшко»). А коханого Відьми, Андрія, зігрів Тарас Цимбалюк («Чорний Ворон», «Перші дні», «Жіночий лікар. Нове життя»). Тітку зіграла Олена Хохлаткіна («Памфір», «Я працюю на цвинтарі»). Загін російських окупантів у фільмі зіграли актори Павло Вишняков, Іван Шаран, Ярослав Шахторін, Артем Сагітов, Сергій Сосновцев, Владислав Вербицький, Ростислав Фоменко, Микита Слободенюк, Микола Головчак, Сергій Аніпченко. Інші ролі у фільмі зіграли Віктор Жданов («Я працюю на цвинтарі», «Перші дні») та актори-військовослужбовці Володимир Ращук і Олександр Печериця.

Фільм жахів «Конотопська Відьма» вийде  український прокат напередодні Дня незалежності України ─ 22 серпня 2024 року.