Хід будівництва «Файна Таун» – квітень 2024 року, 10 черга (відео)

Компанія KAN Development поділилась новим відео про хід будівництва ЖК «Файна Таун» станом на квітень 2024 року. В цьому відео основна увага приділяється 10-й черзі комплексу, яка наразі активно будується.

В будинку №38 кам’яні роботи виконані на 95%. Всі віконні конструкції вже стоять на своїх місцях. Будівельники розпочали облаштування стяжок та оздоблення місць загального користування. Також наразі виконуються покрівельні роботи. Їх готовність становить 50%. У квітні розпочинаються роботи по фасаду.

Монолітний залізобетонний каркас будинку №39 виконано до 14-16 поверхів будинку. Роботи завершені на 85%. Статус кам’яних робіт – 60%. Каменярі вже працюють на дев’ятому поверсі. Вже почали монтаж віконних блоків 39-го будинку.

В 40-му будинку фундамент виконано на 100%. Ведуться роботи зі спорудження монолітного залізобетонного каркаса у секції 01. Залізобетонний каркас виконано до сьомого поверху. Виконано підвальний та 2 поверхи будинку в залізобетонному каркасі секцій 02, 03, 04. Виконуються роботи з гідроізоляції фундаментів.

Монолітний залізобетонний каркас будинку №41 виконано вже до 11-16 поверхів. Статус виконання – 70%. На кінець квітня в планах вже бути на 13-му поверсі будинку. Будівельники розпочали кам’яні роботи та виконують кладку на п’ятому поверсі.

В будинку № 42 вже розпочалися повноцінні роботи зі спорудження монолітного залізобетонного каркаса. До літа планується завершити 7-9 поверхів даного будинку в залізобетоні. Наразі вже є підвальний, перший та другий поверх.