Як покращити якість води за допомогою фільтрів

Для мешканців Києва не є великим секретом, що якість води в столиці залишає бажати кращого. Формально, вода відповідає нормативам. Проте колір та запах можуть подобатися далеко не всім. Періодично якість води погіршується, тоді вона стає помітно жовтою чи зеленою.

Не обійшла стороною ця проблема й «Файна Таун». Проте з цим можна боротися й покращити якість води. Дізнаємося про це думку сантехніка. Варто зазначити, що продумати відповідні рішення необхідно ще на етапі підготовки до ремонту.

Як покращити якість води

Якість води у місті хоч і відповідає санітарним вимогам, проте насправді доволі низька. Можна виділити 3 основні варіанти її покращення та очищення:

  1. Фільтрація від механічних домішок (крупно- та дрібнодисперсні частинки). Це те, що завдає найбільше шкоди сантехніці, і що потрібно прибирати з води в першу чергу.
    Рішення: встановлення промивних фільтрів з сіткою 100 мікронів, з ручною чи автоматичною промивкою, або/також фільтрів-колб зі змінними картриджами, котрі бувають різної щільності.
  2. Знезалізнення та помʼякшення. Це те, від чого залишаються руді сліди, вапнякові відкладення на сантехніці, та жовті плями на одязі після його прання.
    Рішення: те саме що й у першому варіанті + помʼякшувач.
  3. Знезаражування та видалення органічних домішок. Це те, що надає воді жовто-зеленого відтінку та може бути збудником алергічних реакцій.

Найпопулярніше та відносно дешеве рішення — це монтаж всього вище перерахованого обладнання + фільтр-колба з вугільним картриджем/та ультрафіолетовою лампою (ecosoft, bwt).

Але варто розуміти, що все це обладнання займає доволі немало місця, потребує постійного сервісу (заміна фільтруючих елементів, засипка солі, а також кожних 5 років заміна корпусів колб-фільтрів). Також варто знати про те, що вугільні картриджі максимально продуктивні при водорозборі 5 л/хв. Тому для того, аби набрати ванну води обʼємом 200 літрів, потрібно очікувати 40 хвилин, або 10-15 хвилин, й вода всеодно буде жовтуватою.

Однак, для тих, хто цінує комфорт та готовий платити за якість, існує максимально компактне обладнання, котре не потребує частого сервісу та видає найкращу якість води без таких значних обмежень в продуктивності. Це комплексні системи водоочищення від американської торгової марки eco water, що представлені у нас в країні як akvantis. Багато цих систем вже змонтовано в ЖК «Файна Таун», й негативних відгуків поки не спостерігається. Такі системи дозволяють значно покращити якість води.

Автор:

𝒔𝒂_𝒎𝒂𝒔𝒕𝒆𝒓
+38 097 911-18-71
Telegram
Instagram
Рейтинг «Файна Таун»