У «Київ Цифровий» розпочалось голосування за дерусифікацію вулиць в столиці

У додатку «Київ Цифровий» розпочалось електронне голосування за перейменування і дерусифікацію київських вулиць. Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва Петро Оленич.

На голосування винесено близько 300 русифікованих назв вулиць. Цей перелік сформовано експертною комісією з фахівців Українського інституту національної пам’яті, Інституту історії України та інших установ.

Взяти участь в голосуванні можуть усі громадяни України. Для підтвердження особи учасників використовується система Bank ID. Така перевірка необхідна для чесного та прозорого голосування.

Щоб взяти участь в голосуванні щодо дерусифікації Києва, необхідно оновити додаток «Київ Цифровий» до останньої версії та перейти в розділ «Електронна демократія», а далі вибрати пункт «Дерусифікація». Потім можна переглядати перелік назв та вибирати гідний варіант, натиснувши «Проголосувати».

Голосування з дерусифікації вулиць Києва триватиме до 19 червня включно. Всі результати передадуть у Київраду для подальшого розгляду та експертизи.