Школа у «Файна Таун» відкриється у вересні 2024 року

Під час церемонії закладки школи у «Файна Таун» планувалося, що заклад відкриє свої двері восени 2022 року. Проте розв’язана росією війна внесла свої корективи, і будівництво затрималося. Однак зрештою вдалося подолати труднощі та відновити будівництво. Наразі вже остаточно відомо, що школа в «Файна Таун» відкриється у вересні 2024 року. Це буде Архітектурно-інженерний колегіум А+.

У мешканців комплексу є велика кількість питань щодо роботи школи. Щоб дати відповіді на ці питання та докладніше розповісти про роботу школи, адміністрація проведе закриту презентацію Архітектурно-інженерного колегіуму А+.

«Ми раді оголосити, що АІК нарешті відкриває свої двері у вересні 2024 року, і ми готові поділитися всією інформацією, що стосується навчально-виховного процесу, та відповісти на всі Ваші запитання», ─ йдеться в повідомленні організаторів.

Захід проходитиме 18 листопада й розпочнеться об 11:00. Місце проведення – Архітектурно-інженерний колегіум А+, ЖК «Файна Таун», м. Київ, вул. Салютна, 2.

Захід має обмежену кількість місць. Для участі в ньому потрібно зареєструватися за наступним посиланням.

Деталі за телефоном: +38 067 200-61-01