Хід будівництва «Файна Таун» – осінь 2023 року (відео)

Компанія KAN Development поділилась черговим відео про хід будівництва ЖК «Файна Таун» станом на жовтень 2023 року. Враховуючи, що будинки 8-черги вже частково введені в експлуатацію, наразі будівництво ведеться лише у рамках 9-ї черги комплексу (а також 10-ї, але тримаймо це в таємниці).

Отже, в будинках 34, 35 та 36 в 9-й черзі «Файна Таун» фасадні роботи вже майже завершені. На 90% готові внутрішні інженерні мережі та благоустрій території. На 80% готове оздоблення внутрішньо будинкових місць загального користування (парадні, коридори, поверхи тощо). Наразі ведуться роботи з огородження балконів та терас, а також з озеленення території. Вони виконані на 75%.

В жовтні чи листопаді планується повністю закінчити благоустрій дворів, висадити дерева та кущі. Також закінчаться роботи з оздоблення МЗК та облаштування внутрішніх інженерних мереж. Весною 2024 року у дворі 9-ї черги висадять траву для лугу.

Також продовжуються роботи в будинку 37. Тут кладка та покрівля готові на 90%, до кінця осені ці роботи планується повністю завершити. Монтаж вікон виконаний на 80%, стяжка – на 50%. Будівельники почали роботи з облаштування фасаду, і наразі готовність становить 20%. Оздоблення та внутрішні мережі готові на 15%.

В планах на жовтень-листопад – розпочинати влаштування плитки МЗК, прокласти внутрішні мережі водопроводу, опалення, каналізації та електрики по стояках і виконати 35% від загального обсягу робіт. Також планується утеплити фасади на 40%.

Війна внесла корективи в плани, й відкриття школи перенесли. Однак вже у вересні 2024 року вона відкриє свої двері для перших учнів. Архітектурно-інженерний колегіум «А+» об’єднає дитячий садок, початкову, середню школу та профільний ліцей. Наразі роботи близькі до завершення.