Хід будівництва «Файна Таун» – літо 2023 року (фото)

Будівництво ЖК «Файна Таун» продовжується, й компанія KAN підготувала черговий звіт про поточну ситуацію на будівельному майданчику. Отже, пропонуємо переглянути фото про хід будівництва «Файна Таун» станом на літо 2023 року.

Більша частина фотографій присвячена 8-й та 9-й чергам, які нині перебувають на стадії будівництва. Хоча схоже, що деякі фото демонструють навіть роботи в 10-й черзі, яка ще не надійшла у продаж.

У 8-й черзі йде облаштування прибудинкової території. Робітники вже закінчили озеленення території, а наразі йде укладання мощення. Йдуть роботи з асфальтування дороги уздовж будинків. В будинках №25 та 26 закінчується встановлення  останніх скляних огороджень балконів.

В будинках 9-ї черги йдуть оздоблювальні роботи, а саме малярні роботи та укладання плитки місць загального користування. Роботи по внутрішнім інженерним мережам закінчені на 75%.

Також проводять роботи з облаштування прибудинкової території в 9-й черзі. Влаштування мощення та доброустрій території вже виконано більше ніж на 60%. Водночас починається асфальтування дороги, яка буде продовженням проїзної частини вздовж зони відпочинку та спортивної зони аж до будинків №34 та 35 9-ї черги будівництва.

Довгоочікуваний велосипедно-пішохідний міст поступово набуває завершеного вигляду. Робітники вже встановили захисне огородження та розпочали влаштування фінішного покриття та огородження мосту між 6-ю та 9-ю чергами «Файна Таун».

Забудовник закінчив роботи з озеленення та ландшафтному дизайну унікальної велосипедно-пішохідної зони променаду між 3-ю, 8-ю, 9-ю та 6-ю чергами будівництва. Вже розпочались роботи з продовження променаду між 6-ю та 9-ю чергами.