«Феррарі» ─ український трейлер фільму

Напередодні Нового року в український прокат вийде спортивний біографічний фільм «Феррарі». Він розповість про скрутні часи та становлення легендарної автомобільної компанії та її керівника Енцо Феррарі. Фільм створено спільними зусиллями STXfilms, Moto Productionsта Forward Pass Le Grisbi з Італії та США.

В основі сюжету фільму біографія Енцо Феррарі. Дія розгортається в 1957 році. Колишній автогонщик Енцо Феррарі переживає кризу. Банкрутство переслідує компанію, яку вони з дружиною Лаурою започаткували десять років тому. Їхній шлюб отримує одне випробування за іншим: спочатку – втрату єдиного сина і законного спадкоємця, після – визнання та прийняття сина, народженого Енцо поза шлюбом. Щоб врятувати сімейний бізнес, Феррарі вирішує ризикнути та поставити усе на Мілле Мілья – культові перегони довжиною 1000 миль Італією.

Режисером фільму «Феррарі» став Майкл Манн («Сутичка», «Останній з Могікан»). Наміри створити біографічний фільм про Енцо Феррарі у нього з’явились ще приблизно у 2000 році, проте на реалізацію плану знадобилось приблизно 20 років. Знімання почалося лише 17 серпня 2022 року, а прем’єра картини відбулась 31 серпня 2023 року на Венеціанському кінофестивалі.

Головні ролі в фільмі «Феррарі» виконали Адам Драйвер («Дім Ґуччі», франшиза «Зоряні війни»), Пенелопа Крус («Вбивство у «Східному експресі»»), Шейлін Вудлі («Винні зірки»), Патрік Демпсі, Джек ОʼКоннел та інші. Композитор: Деніел Пембертон («Агенти U.N.C.L.E», «8 подруг Оушена») та інші.

Фільм «Феррарі» вийде в український прокат 28 грудня 2023 року. Хронометрах картини становить 130 хвилин.