«День, коли я зустрів Спайдермена» – в Україні знімають воєнну драму з елементами фантастики

Компанія Mamas Production повідомила про знімання художнього фільму «День, коли я зустрів Спайдермена». Це спільний проєкт Mamas Production, Об’єднання Українських Продюсерів (ОУП) та компанії з виробництва відеоконтенту AMO Pictures. Це перші знімання повнометражного фільму на території України з початку війни.

Після початку повномасштабного вторгнення кіновиробництво в Україні зупинилося. Проте автори проєкту «День, коли я зустрів Спайдермена» знайшли ресурси та можливості аби реалізувати художній фільм. Проєкт запустили на початку травня. Наразі триває процес знімання картини у Львові, Києві та деяких інших містах України.

Автори фільму особливу увагу приділяють унікальному формату, який вони обрали для своєї історії, і кажуть, що такого в Україні ще не було. Вони обіцяють незвичні рішення не тільки для українського, але й для світового кінематографа.

Фільм «День, коли я зустрів Спайдермена» розповість історію волонтерки, яка відкриває у собі надприродні здібності та рятує майбутнє хлопчика з Бучі. Мета авторів картини – показати фільм всьому світові, щоб кожен знав і не забував про те, що відбувається в нашій країні.

«Хтось знає історію школяра Пітера Паркера, який став Спайдерменом. Хтось чув про мільярдера Брюса Вейна, який одягнув костюм Бетмена. Ми розкажемо історію волонтерки Каті, яка відчула у собі суперсилу», — говорить автор ідеї та со-продюсер фільму «День, коли я зустрів Спайдермена» Антон Скрипець.

У фільмі зіграють Єлизавета Зайцева, Олександр Рудинський, Олеся Жураківська, Катерина Кістень та інші.

Вихід фільму «День, коли я зустрів Спайдермена» заплановано на осінь 2022 року. Прем’єра фільму очікується на стрімінгових платформах, фестивалях, телеканалах, а також у кінотеатрах.